Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 évesen nem lehetek impotens...

18 évesen nem lehetek impotens vagy mi történt? :S (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal szeretkeztünk petting is volt minden rendbe ment 4.napon(Nem sűrűn találkozunk 6napot volt nálam és ilyenkor mindennap szeretkezünk vagy ilyesmi. :D)és nem állt fől csak így félig nem is volt olyan kemény amennyire szokott sőt szeretkezés közben összement benne a hímvesszőm! És teljesen kivagyok mi lehet a probléma ugye nincs bajom?:S
2010. jan. 4. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oka lehet a stressz, fáradtság, vagy az erőltetés. Mennyiség a cukornál számit, ebben a minőség többet számit. Nincs semmi baj, nem kell görcsölni, meg idegeskedni, ez van forditva is, amikor meg megjön az étvágy.
2010. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy minden nap csináltátok, nincs semmi baj csak "elfáradt" és nem tud már normálisan teljesíteni! 1-2 napig ne csináljátok és majd minden rendbe lesz!
2010. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ha hosszabb ideig együtt voltam a kedvesemmel napi 4 ált nekem is elég volt
2010. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég komolyan megijedtem hogy vmi gáz van!:D De akkor jó nincs semmi hu köszi szépen a válaszokat!
2010. jan. 4. 18:13
 5/5 anonim válasza:
valószinüleg agyában egy vérög ttaláható mely elzárja szakszóval élve pirituscelusion-t vagyis a mellék nyak artériát melynek következ,ménye impotencia lehett de ne bánkodjon de kamillateában áztatva könyen formábahozható
2010. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!