Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz, hogyha sokszor...

Az igaz, hogyha sokszor fürdök forró vízben, attól később impotens lehetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Impotens nem leszel (fel fog állni rendesen) - a termékenyítőképességet csökkenti. Általában pár óráig... de, ha sokat gyakorolod, egy idő után maradandó is lehet.

De fogamzásgátlásnak ez nem jó!

2009. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én több mint 10 évig fürödtem minden este forró vízben. olyan forróban, hogy a kezem alig állta. :) lett gyerekem, pedig mentolos cigit is szívtam, szintén évekig.

jó ideje nem fürdök, csak zuhany. de ez inkább időhiány miatt, ezeket a népi megfigyeléseket sose vettem komolyan.

2009. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 7. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
A meleg valóban nem tesz jót a spermiumoknak, de ez csak a sprmiumokra vonatkozik, nem pedig az azt termelő szervekre. Ez a módszer fogamzásgátlásra jó, de csak ideiglenesen és nem tökéletesen, mert ha abbahagyod a meleg fürdőket, ismét lesznek életképes spermáid.
2009. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!