Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen le kell borotválni...

13 évesen le kell borotválni a péniszt és környékét?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 14:10
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Azt javaslom, hogy egy kis részt borotválj le a szőrzeted széléből és érezni fogod miről beszélünk. Viszketni fog.
2009. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

én is 13 éves vagyok és én is borotválom a péniszemet...

nekem így sokkal kellemesebb :D

2009. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
59%
Hello, én eloszor 13 évesen borotváltam le , sima borotvával , másnap nagyon szurt.Aztán késobb megint leborotváltam ,ismét sima borotvával,de ezután már volt egykis eszem , tettem rá olyan borotválkozás utáni gélt... ezután már nem szurt.Most már ien batris borotvával szokom borotválni,olyan mint a hajnyírogép :D nemtom mi a pontos megnevezése :D Sokkal jobban érzem magam , hogyha le van borotválva. Most 15 vagyok, 2 héttel ezelott volt az 1. nemi kozosulésem, a csajom nagyon orult neki , hogy nem bozont , hanem borotvált péniszt látot.
2009. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

nekem is van ott 1 kis dzsungel és rohadtul viszket bicózás közben is folyton vakarom XD


14/F

2009. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
dehogy kell azért nőt oda mert helye van,ha túl dús és zavar ollóval ritkitsd,de ezt is fölösleges a te korodban,ráérsz ha egy lánnyal később együtt akarsz lenni és akkor jó ha esztétikus
2010. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
borotváld le én is akora vagyok minte és jaobban tetszik a lányokknak tapasztalatam és gusztustalan ha dzsumbuj van lent
2010. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

DEhogy kell,a legtöbb csajnak,nőnek akik tényleg a férfiakat és nem a kisfiúkat szeretik,azoknak nem jön be a csupasz,hisz az egyáltalán nem férfias.Ha túl dús az sem jó,de ollóval már lehet ritkítani és fazonra vágni.A csupasz nem menő nagyon gáz.Szerintem tök undorító,hogy a pasikon mára már kevesebb szőr van mint a nőkön,teljesen elnőiesedtek,egyre lányosabbak,sok a haját is vasalja,festi,teljesen átveszik a nők dolgait.


Szerintem ne tedd,inkább örülj hogy van szőrőd,sok 15 évesnek pont az a baja hogy annyira későn érő és fejlettlen még,hogy semmi szőre nincs.De tényleg nem kell másokat majmolni,szépen lehet fazonra igazítnani.

2010. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát már ha jól látom 2 év eltelt szóval egy nagy kamasz vagy és remélem férfi,nem lecsupaszított óvis gyerek,és nem leutánzó.Nőként nekem sem jön be a tök kopasztott csirkre tipus,szóval szeretem ha azért van ott neki valami,mivel én sem vagyok pedofil aki a kisgyerekeket szeretni,ők szoktak kopirnyok lenni.
2010. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Én 15 éves korom óta borotválom a honaljamat és a péniszem is, azóta eltelt 17 év és még a mai napig is mindig borotválom, nekem mindig kényelmes volt így élni a barátnőimnek tetszetem és a most a feleségemnek is tetszik és ő is borotválja a nemi szervét.
2010. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Hát én 13 éves vagyok és pont tegnap borotváltam le:) És igen tényleg szúr de az engem ne nagyon zavart és nekem kiütéseim se lettek :D De tényleg nem muszáj leborotválnod,

én is csak azért csináltam mert zavarta és a csajok is azt mondták h ők csak a borotváltat szeretik! :) Szóval ha téged nem zavar és a csajod nem mondja akkor nem muszáj! :)

2011. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!