Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen le kell borotválni...

13 évesen le kell borotválni a péniszt és környékét?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 14:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a tök csupasznak lenni egy férfinak,egyáltalán nem férfias,elég nőies.Nem tudom mért nőiesednek el ennyire a mai férifak,fiatalok,a vasalt,festet hajaik,a rózsa színbe,lilába pompázó fölsők,fúj....

Nem azt mondom olyan legyen mint egy oroszlány ember,vagy egy gorilla,a sok szőr nekem se jön be,de egy szépen fazonra nyírt fanszőr még mindig jobb mint a csupiság.Aki pedofil az biztos kedveli a csupaszságot.Tiszta röhej azért nyafognaka fiúk,hogy férfiak akarnak lenni,férfiasodni és amikor meg elkezdődik a nemi érés és férfiasodnak,akkor azt a minimális szőrt is leszedik és olyan csupaszak lesznek mint a 12 évesek.Sok metro sexuális,de a nyafogó,pláza cica csajoknak biztos bejön.:)

2011. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 bajnok:) válasza:

sziasztok!én azt szeretném mondani hogy 14 évesen már voltam egy 16 éves csajjal de nemtörtént meg a dolog csak kiverte nekem meg megcumiztattam.ezzel nem nagylegénykedni akarok de sztem nincs abból baj ha 14évesen összekerűlsz egy csajjal.

ésmég azt szeretném megtudni hogy szerintetek 14évesen ideális-e vagy megfelelő-e ha 18cm-es a péniszem!

előreis köszi!:)

2012. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

MÉg nagy is,van aki 14 évesen még tök fejletlen,alacsony és még nem is szőrősődik.Magyarországon az átlag méret 12-17 cm felnőtteknél(tudod felnőtt magasság,akár 180-190 cm magasaknál is és felnőtt testi fejlettség),és hát 14 évesen még nem vagy felnőtt.A fejlettebb 14 évesnek 13-14 cm körül van a pénisz mérete.A csajokkal meg vigyázz,mert ha nagyon bevállalós,bárkivel összefeszik,vagy bárkit lecumizik attól elkaphatsz fertőzést is.Akinek gázos a híre azt kerüld,tudod ki tudja hánnyal volt együtt,milyen rejtett fertőzése van esetleg.


Úgyis találsz neked valót,aki szintén bevállal dolgokat,de nem kell tartanod hogy bármit elkapsz.A sexet meg nem kell elsietni,nem attól leszel férfi/felnőtt,vagy attól,hogy mennyi idős vagy,hanem attól hogy mennyire vagy önálló,körültekintő,megfontolt stb.EGy csomó 20-25 éves van aki nem felnőtt még,hisz akit anyuci,apuci rendezgett mert egy szendvicset nehéz megcsinálnia,hogy suliba,melóba vigye,vagy orvoshoz elmennie egyedül,tankönyv osztásra elmennie,mindenhova segítség,kíséret kell,vagy más rendezi helyette az nem felnőtt,akárhány éves is.


Csak ügyesen.:)

2012. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
13 évesen én még a homokozóban játszottam a képzeletbeli Pokémonjaimmal....és az osztálytársaim is, miközben fél szemmel, de egymástól is szégyellve kacsintgattunk a lyányokra -.-"
2012. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen ez is igaz,sokall jobb ha 13 évesen még gyerek valaki,nem sexel,piál,cigizik ez is igaz.Csak elkényesztetett,vagy lányos gyerek ne legyen azt sem bírom.


De tök hülyeség ha valaki lecsupaszítja magát,a szőr a férfiasság jele,ha túl sok van,le lehet vágni ollóval rövidre,de a csupasz az gáz,a lányos fiúk csinálják.

2012. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!