Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen a szerszámom?

Miért ilyen a szerszámom?

Figyelt kérdés
A makkomon ahonnan jön a pisi nekem máshol van.Van a férfiaknál a szokásos vágás a makk végén.Na nekem nem onnan jön hanem egy alatta lévö lyukon.Tom h születésemkor vmit mütöttek.lehet hogy azárt?
2010. jan. 5. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hypospadiasis-od van. Ezt próbálták korrigálni gyerekkorodban, itt egy kis leírás:

[link]

2010. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez ebböl már nemlehet gond?most jöttem rá h másoknak nem ilyen.de minden rendesen müködik.köszönöm a választ
2010. jan. 5. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Igaza van az 1. hozzászólónak, ez sztem is hypospadiasys, az általa megadott linket pedig köszönöm, nagyon hasznos, igaz, erős idegzet kell hozzá (18+ !!!). _ :-)


Lehet, hogy azt műtötték, ezt semelyikünk nem fogja tudni megmondani. ezzel kapcsolatban bátran kérdezd meg a szüleidet! De ne aggódj, ha zavar, ill. ez neked lelki-gátlásokat okoz, akkor ne félj, és csináltasd meg, mert a linken szereplő leírás szerinti Snowdgrass-plasztikával sikeresen és véglegesen orvosolható ez a probléma.



És persze azt se feledd, Pajtás! Minél előbb megoldod a problémát, annál kevesebbet szenvedsz! Hidd el, mert igaz! :-)

_ Ha már itt tartunk, hány éves is vagy? (Milyen magas, hány kiló, és milyen testalkat?)

_ Neked mennyire alatta van ez a lyuk?


Üdv: EE

2010. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én 20 éves vagyok.kb 180 magas és 82 kilo.nagyon picivel van alatta.csak éppen hogy.eddig nemvolt belöle baj.barátnöm is volt jopár.eddig nemis tudtam miez.
2010. jan. 8. 14:50
 5/6 A kérdező kommentje:
körülbelül 3milivel van alatta.
2010. jan. 8. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tehát egy magas még éppenhogy rendes testsúlyú egészséges srác vagy. És persze eddig nem tűnt fel ez a picurka apró "szépséghiba".

A vizeleted ha csövelsz merre spriccel? Maszturbálásnál okozott-e ez problémát? Barátnőidet sem zavarta? Őnekik sem tűnt fel ez, vagy pont most (ilyen későn) hogy vetted ezt észre? Mert sztem ez Tégedet eddig nem zavart, (nem tudtál róla) ugye? :-)


A fitymaféked megvan neked, vagy csak egy pirosas heg van a húgycsőnyílásod alatt/fölött? (Írd meg, ha nem értesz vmit!)

Ez a húgycsőnyílás a fitymádon belül, vagy kívül van? (Tehát köré tudod húzni a fitymádat -- ha van fitymád -- és akkor elfedi a nyílást, vagy nem tudod köréhúzni?



Egyébként érdekes a kérdés, és örülnék ha megtisztelnél válaszoddal. Úgy glom, hasznos lenne hogy beszéljünk erről! Írj!

Üdv: EE

2010. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!