Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez herecsavarodás?

Ez herecsavarodás?

Figyelt kérdés
Feküdtem a fotelban és ahogy hozzányúltam a herémhez kicsit elkezdett fájni , és mintha feljebb lenne és hányingerem van kicsit, fájni már nem fáj , köztudott hogy nagy hipohonder vagyok , szóval lehet semmi de felék.

2014. jún. 29. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ketfele lehet, attol fuggoen, melyik iranyba csavarodik. De akarmi van, az mindenkeppen nagy fajdalommal jar, ami egyre erosodik. Ha ez nincs, akkor nem errol van szo.
2014. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj a heréd azonnal menj el orvoshoz, urológiára, akár ügyeletre is. Nekem is megfájdult és 1 hétig variáltam rajta, mert amikor jelentkezett akkor fájt, utána abbamaradt pár napig, aztán megint kicsit fájt, igy összevissza.. én meg nyugtatgattam magam. A végén elmentem orvoshoz, aki azt mondta azonnali mütét, mert ha megcsavarodott akkor már elhalt, és bucsuzzak el a bal herémtől. Ugyhogy ezt ne halogasd, lehet nincs herecsavarodásod, de ne rizikozz, elmész, megvizsgál, megnéz uh-on, megnyugszol, ha épp gyulladás akkor kapsz rá antibiotikumot ennyi, ha meg herecsavarodás akkor kicsi mütéttel helyrehozzák, de ha megvárod hogy elhaljon akkor rosszabb a történet. De igy nem is lehet megállapitani mi bajod, menjél el orvoshoz, ne találgass.
2014. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit félre tájékoztattak a válaszolók

Here csavarodásnál,az ondóvezeték csavarodik,és nem a here.

Ez nagyon nagy fájdalommal jár,és magas lázzal is .Egyszerüen leáll a véráramlat benn .6 órán belül kell orvosi beavatkozásnak lenni,különben a here elhal már .

Nálad nem ez az eset forog fenn.

2014. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve a herecsavarodáshoz valamilyen trauma kell, magától nem fog körbeforogni a heréd úgy, hogy a fotelben ülsz.
2014. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. nekem volt herecsavarodásom, ahhoz nem értek hogy ondovezetéknél csavarott-e meg, de nem volt olyan örült fájdalmam, 1 hetet variáltam vele, azért is irtam menjen rögtön orvoshoz, mert nekem elhalt és kivették. Ja és lázam se volt.. és nálam is este jelentkezett a fájdalom amikor net-eztem, napközben meg ezer dolgot csinál az ember kondizni is jártam, futni is.. persze hogy nem a számitógép előtt történt velem, hanem előtte valamitől.. de ettől függetlenül nem lehet tudni mi a baja, lényeg menjen orvoshoz, csak ott tudják megállapitani.. lehet gyulladás, bármi
2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
a herecsavarodás annyira fáj hogy majd beszarsz.
2014. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
A herecsavarodás olyan mintha kínoznának.
2014. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!