Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor érdemes a kardio edzést...

Mikor érdemes a kardio edzést végezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni pár kilót, ezért szeretnék kardiozni (kocogni) a súlyzós edzés meg persze a normális táplálkozás mellett. Pár helyen olvastam, hogy reggel, üres gyomorral a legcélszerűbb. De most meg olvastam egy angol portálon, hogy bizony ez egy nagy hülyeség, mert nem tesz jót a testnek. Akkor most mikor kellene futni? Mikorra jobb időzíteni?

2014. jún. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Üres gyomorral? Hááát, nem tudom.

Ha zsírt szeretnél leadni, akkor a zsírégető tartományban maradjon a pulzusod, a neten van kalkulátor kiszámolni. Ha az felett van, akkor már állóképességi sportot űzöl, nem zsírégetést.

2014. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én, csak melyik napszakban, mennyivel evés után, vagy előtt, ez a kérdésem.
2014. jún. 30. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, 17 óra körül van a test leginkább sportolásra alkalmas állapotban.


Reggel üres gyomorral semmiképp se menj, legalább igyál valamit kevés szénhidráttal.

2014. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amikor jól érzed magad hozzá.

ébredés után 1 órát érdemes várni, illetve lefekvés előtt 1 órával max edzeni a bioritmus miatt.


viszont túlsúllyal főleg nőként nem ajánlom a kocogást, főleg, hogy a legtöbb ember kis súllyal is rosszul kocog.


a "normális" táplálkozás nem jelent igazán semmit, de szerintem reggelit kihagyni biztosan nem normális.


ha komolyan szeretnél fogyni anélkül hogy tönkretennéd magad, vagy olvass rengeteget (nem női magazinokat, és évekbe telik), vagy keress valakit, aki ért hozzá és foglalkozik veled.


ha komolyan gondolod, megkereshetsz privátban.

2014. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!