Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon gáz, ha valakinek...

Nagyon gáz, ha valakinek hosszú a fitymája? Ez utalhat akár fitymaszűkületre is?

Figyelt kérdés
alaphelyzetben befedi a farkam, viszont ha feláll, még akkoris szinte az egészet befedi. Le tudom húzni a makk alá, néha egy kis fájdalommal, de nagyon ritkán, és elviselhető a fájdalom. 14/F

2014. júl. 5. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem gáz,nekem is elég hosszú.Most kell gyakran a makk mögé húzkodni,mert tágulékony.De ezt minek is írom,úgy is csinálgatod már .Nagyon enyhe szűkület miatt erzel fájdalmat .
2014. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz ha hosszú a fityma, normális az.
2014. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MiPro ***** válasza:
33%
Semmi gond nincs azzal.
2014. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha rendesen mukodik minden, akkor nincs vele semmi tennivalo. Ha nehezen jonne hatra, akkor lenne szukulet. Szoval nyugi :)
2014. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor jó, csak kezdtem aggódni, mert hamarosan elveszítem a szüzességem, és hallottam olyanról, hogy fitymaszűkülettel tilos a dugás, de ezek szerint nincs miért aggódni.
2014. júl. 6. 15:28
 6/13 anonim válasza:
34%

miért lenne tilos? én fitymaszűkületes vagyok és nagyon jó a szex!

16/F

2014. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Gratulálok szűkületes szexhez. A csaj biztos szívesen kényezteti a makkodat.


Ja nem, ugyanis nem tudja lehúzni róla a bőrt, vagy ha mégis le tudja, akkor is csak undorító szmegmás túrós büdös trutyit fog találni rajta. A szájába nem fogja venni az fix.


Ha meg esetleg véletlen tiszta, akkor te fogsz üvölteni a hiperérzékeny, gyulladt makkod miatt. Hozzáérni nem tudsz, el fogod sírni magad, ha egy normális farokhoz szokott csaj rámarkol és elkezd "kényeztetni".


De te tudod.

2014. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem kötelező se koszosnak, se büdösnek, se pedig gyulladtnak lennie.


És nem, nem az a normális, hogy valaki rámarkol és dörzsöli a makkot izomból.


Hülyeségeket beszélsz, az a baj.

2014. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Értő olvasást kívánok.
2014. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már nem azért, de csak hosszú a fitymám, én is azt hittem először, hogy ez fitymaszűkületre utalhat, de aztán, mint kiderült, teljesen normális, csak ngayobb az átlagosnál. Ennyi.
2014. júl. 7. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!