Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesz e attól valami bajom, ha...

Lesz e attól valami bajom, ha masztizáskor hosszú ideig tartó próbálkozás után se sikerül elélveznem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel 2 és fél órán(!) keresztül próbálkoztam (előtte volt már egy sikeres maszti), azóta már gyakorlatilag totálisan impotens vagyok, semmi esélyem, hogy ez mostanában sikerüljön és elélvezzek... :S Ugye nem lesz bajom? :S Mert ahogy magamat ismerem (pszichiátriai beteg vagyok és ez egy súlyos kényszergondolatom, hogy valami bajom lesz ettől...), addig nem nyugszok, amíg nem sikerül és próbálkozok, de egyszerűen semmi esélye nincs, még a legizgatóbb cuccokra / gondolatokra sem áll fel már abszolút... :S Szóval hagyjam az egészet a fenébe, akkor is ha nem sikerült és várjam ki a következő periódust, amikor már kedvem lesz hozzá újra? Ez kb. 5 nap, 5 naponta szoktam masztizni... Ugye nem lesz addig valami bajom, hogy nem sikerült elélveznem, amikor masztiztam?

2014. jún. 27. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

dehogy lesz az önkielégítés teljesen egészséges dolog semmi bajod nem lesz ne aggódj.

ez leginkább amiatt szokott lenni hogy túl feszült vagy a gondolatid másfele járnak nyugodj meg:)


Remélem tudtam segíteni :)

2014. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"dehogy lesz az önkielégítés teljesen egészséges dolog"

Azt tudom, de hogy nem sikerül az Istennek se elélveznem, az már nem annyira normális, vagy mégis?


"ez leginkább amiatt szokott lenni hogy túl feszült vagy a gondolatid másfele járnak nyugodj meg:)"

Hát ennek több oka is lehet, elég sokféle nem gyenge pszichiátriai gyógyszert is szedek, amik okozhatnak potencia-zavarokat, ill. fitymatúltengésem is van, lehet ez is közrejátszik, na meg ilyenkor már szorongok is hogy miért nem sikerül...

De akkor ezek szerint nem lesz bajom, szóval megpróbálok akkor rajta nem görcsölni...


"Remélem tudtam segíteni :)"

Igen, ment a "zöld kéz", köszi, de azért még örülnék több "megnyugtató" válasznak is... :)

2014. jún. 27. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose erőltesd. Különösen így, ahogy most csinálod. Ha nem eredmény centrikusan nyúlsz magadhoz sikerülhet. Nyugodtan várd ki, míg kívánod. Semmi bajod nem lesz.
2014. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm a választ és a javaslatot, ismét ment a "zöld kéz"!
2014. jún. 27. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Az valóban nem szokványos, hogy nem sikerül elélvezned, de a masztitól bajod akkor sem lesz. Bár nem ártana utánajárni, hogy miért nem tudsz elmenni? Mert ez a későbbi szexuális életedben okozhat problémákat.

Régen is így volt? Szedsz valami pszichiátriai szert? Mert azok bizony jó eséllyel okoznak átmeneti impotenciát.


De a kérdésre a válasz: nem, attól, mert nem élvezel el, nem lesz bajod.

2014. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: köszönöm neked is a választ, ment a "zöld kéz"!


"Bár nem ártana utánajárni, hogy miért nem tudsz elmenni? Mert ez a későbbi szexuális életedben okozhat problémákat."

Az egyáltalán nem érdekel, nekem a masztin kívül nem lesz soha másfajta szexuális életem...


"Régen is így volt?"

Nem ez az első eset, ez már a sokadik... De eddig mindig 2 napon belül megoldódott a dolog... Viszont most lehet, hogy nem fog, mert tényleg nagyon nem tudok már beindulni semmire... Próbálkozni valószínűleg még fogok ma este és éjjel is, meg holnap is, ha nem jön össze... Persze akkor meg majd azon idegeskedek, hogy a sok próbálkozástól lesz valami bajom... :S Szörnyű dolog a kényszerbetegség...


"Szedsz valami pszichiátriai szert? Mert azok bizony jó eséllyel okoznak átmeneti impotenciát."

Igen, írtam, hogy szedek (kb. 10 éve már), nem is keveset, nem is gyenge szereket...


Utolsó: 30

2014. jún. 27. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus verd már ki rendesen a farkad! Nincs annál rosszabb érzés, min amikor pang benned a gedva és nem tudod kilövellni. És persze annál nincs is jobb, amikor úgy kifacsarnak, hogy szinte összehorpadnak a heréid és mindent beterít a dzsuva.
2014. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Verd 3 és fél órán át!
2014. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!