Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti észrevettétek?

Ti észrevettétek?

Figyelt kérdés
Az xtrasize pénisznövelő tabletta oldalát olvasgatva észrevettem egy nagy elírást, ami elég vicces. "Egy hosszabb és vastagabb, 18,20 vagy 23 cm hosszúságú és legalább 15 cm átmérőjű pénisszel olyan örömöt fogsz okozni partnerednek, amivel más férfi nem szállhat versenybe." Ez maximum akkor igaz ha egy elefánt a partnered :D És ez a főldalukra van kiírva.

2014. júl. 5. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt. Szerencsétlen kisfarkú pasik! Tiszta hülyét csinálnak belőlük. Már aki hisz a mesékben. Jogos észrevétel. :-)
2014. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 cm ÁTMÉRŐJŰ? WTF?
2014. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
naaa, azt dugd fel a csajodnak!! hajrá ;)
2014. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez a kérdés nagyon ott volt! :D én nem olvasgatok ilyeneket, de jó tudni, hogy van még hülye bőven, nem kell elszomorodnia azoknak akiket eddig ismerek :D
2014. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mivel úgyis kamu, akkor nem mindegy hogy plusz 1 centi vagy 15 van írva?
2014. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 alexkristof válasza:
Szerintem 15 cm-t a kerületre értették.
2014. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
alex: akkor számold már ki, hogy azzal a 15 centi kerülettel mekkora az átmérő, és gondolj bele, hogy még úgy is épp elég nagy baromság
2014. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Domovoy válasza:
Miért baromság a 15cm kerület? 4,5 cm átmérő... Neked az irreális? Lehet. :)
2015. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!