Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon lenne igény ilyen...

Vajon lenne igény ilyen szolgáltatásra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy igény lehetne egy oylan szolgáltatásra, aminek a keretein belül fiataloknak lehetne segíteni, akik nem mernek szólni a szüleiknek ha problémájuk van.


Szolgáltatnának például: fitymafelrántást, szűkület tágítást, makk tisztítást és szoktatást és ilyeneket.


példa: Bejön a paciens, közli, hogy letapadása van és segítséget kér, a kollega pedig felrántja neki és mindenki boldog.

Vagy hiperérzékeny a makkja és nem tudja tisztítani, a kollega pedig letisztítja.


Nem sajátmagamra gondoltam, sőt nem is tudnék olyanról aki csinálná, csak eljátszottam a gondolattal, hogy vajon lenne e értelme egy ilyen civil szervezet félének. Ja, és meleg sem vagyok és nincs kényszerem fiatalokat kínozni sem. :)



#tisztítás #makk #szégyen #szmegma #civil szervezet #ha otthon nem bír hozzáérni majd mi ledörzsöljük róla #fiatal vagy idősebb egyaránt #mi felrántjuk ha kell ha nem
2014. júl. 7. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre ott van az orvos, akinek ez a szakmája! 18 év alatt pedig minden gyerek a szülei felelőssége, éppen ezért joguk van tudni minden beavatkozásról, amit a gyerekükön elvégeznek!

Egy a szülők háta mögött működő szervezetre mondván, hogy "a gyerekek nem mernek szólni a szüleiknek" semmi szükség!

2014. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát Te egy igen beteg ember vagy! Gondolom ebben (is) élnéd ki perverz hajlamaidat. Majd az orvosok elvégik ezeket a teendőket. A "nem merek szólni szüleimnek" típusú gyerekek meg nem Rád tartoznak, majd elintézik maguknak, de egy perverz ember ne "segítsen" rajtuk.
2014. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a választ. És tulajdonképpen igazad is van. Gondoltam erre is, de így olvasva látom, hogy totál értelmetlenség az egész kérdésem.


Második: Direkt beleírtam a kérdésbe, hogy semmi ilyesmiről nincs szó. Csak annyi gyakorlatilag ugyanolyan kérést látok itt is például, hogy arra gondoltam lehetne létjogosultsága egy ilyennek.

2014. júl. 7. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem lenne rá igény,ha ezt most nem mint sima urologus csinálná ,hanem ez fiatalokra,tinikre irányulna és olyan lehetőséget is tartalmazna,hogy akár ha valaki akar akkor csak beszélgetni tudjon,kérdezni az orvostól.Tehát az hogy te elmész hozzá nem jelentené azt hogy egyből vizsgáljon is meg,hanem beszélgethetnél vele bármilyen gondodról,bármiről amivel nem vagy tisztába.


Tehát olyanra lenne szükség ahol nem csak az van hogy vetkőzz és durr neki vágjunk bele,hanem beszélgetésre,kérdezésre,ismeretekre lehetne szert tenni.


Meg olyanak kellene lennie ennek az orvos szolgáltatásnak hogy akár kiskorúnál is ha nincs szükség a baja esetén műtétre,vagy nincs is baj,csak felvilágosításra kerülne sor kérdésekkel kapcsolatban akkor is az orvos és a gyerek között maradhasson ami ott elhangzik.


Sok fiatal van akinek sok kérdése van és nem meri feltenni,nem akarja hogy azt más,a szülője megtudja,vagy kisebb gondnál is hány van aki nem akarja hogy az ki tudodjon még a családja felé sem,tehát ezeket kellene megoldani.

2014. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Lenne rá igény és nem műtétekre gondolok,hanem arra hogy igen sok fiatal van akiknek kérdéseik vannak a testükkel,a fejlősükkel kapcsolatban,valakinek a tisztálkodással,a magömléssel,a szőrzettel van kérdése.Vagy egyáltalán nincs tisztában hogy a testén mi micsoda és normális ami ott van.


Tehát én arra gondolok hogy urologián belül az orvosoknak szakosodni kellene úgy hogy legyen kimondottan tinikre,fiatalokra irányuló orvoslás.Sok fiatalnak van hogy semmi baja és nem tudja feltenni a kérdéseit,nem akarja hogy azt más megtudja,nem tud róla a szülővel beszélgetni vagy nem is akar,és erre kellene lehetőséget adni,hogy a fiatal tudja hogy akármilyen fiatal is még,ha bármi kérdése van,gondja van és nem akar arról beszélni akkor hova tud fordul,akár csak egy beszélgetésre.


Amúgy lány gyerek is 13 évesen is már mehet egyedül nő/gyermekgyógyászhoz ahol az orvos a szülő nélkül is megvizsgálja a gyereket,csak ha műtét,vagy más beavatkozásra lenne szükség akkor értesíti a szülőt.


Tehát azért lennének korlátok,meg orvosokról van szó,semmi perverzióról.Arról van szó,hogy bármilyen kérdés,baj van akkor tudjon akár egyedül is hova menni az a fiatal és lányoknál is erre lenne szükség,hogy kérdéssel is tudjanak hova menni és ne az legyen hogy ha elmész akkor meg is kell vizsgáltatnod magad az orvossal,hanem az legyen hogy a kérdésed van akkor azzal is egy beszélgetésre is el tudjál menni,tudjál tanácsot kérni.


Nem arról van szó hogy a szülőket mindig kikerüld,mert ha nagy a baj,akkor ne kerülje ki,de vannak olyan témák amiket nem szeretnék ha ki tudodnának a fiatalok.

2014. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

erre biztos h nem lenne igény

ez nagyon pervzionak tünik

2014. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!