Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez valami komoly betegseg jele?

Ez valami komoly betegseg jele?

Figyelt kérdés
18 /F . Hipochondriam van, szerdan befajdult az agyekom a jobb heremig kisugarozva. Termeszetesen megvizsgaltam a hereim. Semmi valtozast nem tapasztaltam csak a jobb oldalt a mellekherek picit duzzadtak. A jobb alhasam azota be szokott fajdulni foleg ha ulok vagy fekszem... Nagyon felek hogy valami komoly gond szinte mar a viz kiver. Sajnos ilyen vagyok. Az erzes kibirhato , a jobb alhasamnal kezdodik es neha a medencemnel erzek nyomo erzest meg az agyekomban... Nagyon felel. Ne vessetek meg, szerdan megyek az urologiara, de alig birom mar mert rettegek es sztem ra dob ez is... Segitsetek. Mos rpp nem faj. Szekletem van, minden oke, a pisim sem veres...
2014. júl. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Urológus megmondhatja,hogy mi a problémád.Nem biztos,hogy komoly betegség.

Különben a hipochondriával vigyázni kell,nem jó minden sz... beképzelned magadnak.

2014. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerdan megyek. De nagyon felek h vmi komoly:/ amugy a hasam megnyomgottam es nem nagyon faj meg ha kohogo akor sem. Remelem nem valami daganatos dolog:((( de kiver a viz ha ra gondolok
2014. júl. 7. 15:12
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Próbálj meg valami mással foglalkozni és nem mindig a betegségeken rágódni. Azt hiszem, ebben egy pszichológus sokat tudna segíteni neked. Addig is próbálj olyasmivel foglalkozni, amit szeretsz csinálni és elvonja a figyelmedet a betegségekről. Szerdán akkor mész orvoshoz, tessék abban megnyugodni, amit ő mond majd neked!
2014. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszo igazad van de kindig az jar a fejemben mivam ha halalos. Szted komoly bajom van??
2014. júl. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!