Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » AIDS-el vagy valamilyen nemi...

AIDS-el vagy valamilyen nemi betegséggel lehet konditerembe járni? (Komoly válaszokat adjatok)

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
már miért ne lehetne??
2013. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat senkire nincs ratetovalva, h fertozott. S tolem meg sosem kertek AIDS-tesztet, ha elmentem konditerembe.
2013. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem ez a fertőzés terjedésének a módja.
2013. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már mint úgy értem hogy úgy is lehet tömegnövelni
2013. jún. 16. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy nagyon sz.arul, addig igen.
2013. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nah igen ez jó kérdés.

Konditermebe el mehetsz miért ne mennél sőt aids tesztet senki sehol nem fog kérni mert semmiköze hozzá ha csak nem olyan munkád nincs ami orvos...


Viszont a tömegnövelő érdekes dolog!!!

A Biotech usa oldalán olvastam a termék alatt a következőt!!


A készítmény szedése előtt kérem, konzultáljon orvosával! A készítmény gyógyszeres kezelés alatt állók számára nem javasolt.


Valószinűsitem azért van mert fehérje és szénhidrát anyagot is tartalmaz.A gyógyszerektöl pedig meg fog változni a a szervezet egyensúlya.Én valami ilyesmire gondolok.

2013. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadonak

Nagyon szarul meg 25-30 év mulva lesz akkormeg már ugy sem kondizik :D

ha bár ki tudja

2013. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyire laza lenne az AIDS?


Én úgy tudtam pár év alatt leépül. Jó persze függ hogy manapság a vírus tejedését, szaporodását mennyire tudják gátolni mittudomén vannak már interferonok meg mindenféle gyógyszer.


Legyen úgy: ha HIV+ akkor még van ideje, asszem az AIDS már előrehaladott állapota a betegségnek.

2013. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!