Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék borostát, de nem...

Szeretnék borostát, de nem tudom mivel borotválkozzak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis borostát, de még csak "normál" borotvám volt, nem szeretnék "kidobni" sok ezer forintot egy elektromosra, ha utána csak kipattogzok tőle, ötletek? Van olyan amitől tuti nem fogok? Esetleg valami megoldás?

Köszi. :)



2013. okt. 13. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Borotvával nem lehet borostát csinálni,mivel az a bőr felső hámrétegétől kezdve mindent leszed ami ott van.

Ha veszel ilyen szakállnyírót azon belehet állítani hány mm-re vágja.De az drága lesz.

2013. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van intimborotva is olyan, aminek a végén, a pengén túl fésűje van, hogy ne csupaszra borotváljon, hanem rövidre vágja a szőrt. Kell lennie borostára is, vagy ezt ki lehet próbálni arcra.
2013. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
9%
A borosta igénytelen, hajléktalanoknak és alkoholistáknak van. Ne legyél az.
2013. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem egy 5 napos borostára gondoltam, hanem pl. egy "2 naposra" . Tehát nem akarok igénytelenül kinézni, csak sokak szerint a borosta jol is tud állni, nem feltétlen igénytelen.
2013. okt. 13. 02:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék borostát, de nem tudom mivel borotválkozzak? --> Semmivel.
2013. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem ősembernek szeretnék kinézni és az se jo megoldás, hogy 2-3 naponta borotválkozok, ha ugyanannyira akarok borostás maradni minden nap.
2013. okt. 16. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát írd be a Google-be, hogy borostavágó, szakállvágó!
2013. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De nem csak szakállvágó gépet meg fésűs eldobható borotvát lehet kapni, hanem meglévő borotvához műanyag feltéteket is, mint amilyenek itt a lap alsó felében vannak:

[link]

Csak nem értem, miért ilyen drágák.

2013. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tehát akkor normális elektromos borotvával pl. nem is lehet "borostára vágni" tehát, hogy pl. hagyjon egy 0,5 mm-t?

Sajnos még csak normál pengés bortvám volt és ezekkel nagyon nem vagyok tisztában... :S De köszi az eddigi segítséget.

2013. okt. 17. 01:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Idáig pl. szakállvágó eszembe sem jutott, mert azért annyira nem szeretném megnöveszteni.
2013. okt. 17. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!