Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hy. Olyan problamam van h...

Dj krisztián kérdése:

Hy. Olyan problamam van h eszrevettem h fitymaszukuletem van. Mit kene vtenni ha dokihoz nem akarok menni?

Figyelt kérdés
Nyugodt allapotban semmi gond nincs. Nem faj tudom huzogatni rendesen! De viszont ha merevedesem van akkor kb csak felig megy le a bor:// mit kene tennem ha viszint dokihoz nem akarok menni?:)

2014. júl. 10. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ezt relatív fitymaszűkületnek hívják! Fontold meg az orvost, mert ha elég enyhe a szűkület, talán írhat fel neked szteroidos krémet, ami orvosi felügyelet mellett javíthat a szűkületen. Az otthoni melegvizes, babaolajos, tornáztatós kísérletezéssel viszont akár ronthatsz is rajta!
2014. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Az egyes utolsó mondata nem teljesen fedi az igazságot.

Nem rossz ez a módszer,ha ott van tornásztatva ahol már k9csit fájdalmas is .Volt olyan doki,aki nem a szike után nyúlt,annyit mondott mikor hátra húzta,nem kell kényeskedni,igy kell gyakorlatozni .Felírt bőrlágyitó kenőcsöt.

2014. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem menj vele dokihoz mielőtt rosszabb lesz, nem árt ha ránéz. Lehet, hogy ad rá valami kencét. Másrészt nem ártana egy vérvétel, mert felnőtteknél nagyon gyakran cukorbetegség miatt alakul ki fitymaszűkület. Azt írtad "észrevettem" - tehát korábban nem volt ilyen. Azért nem kell pánikolni, van megoldás, csak ne halogasd.
2014. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ertem csak hat pont ez az h dokihoz nem szeretnek vele menni. Olyanokat olvastam hogy minfen este a kadban ovatosan huzogatni eschelyre fog jonni. Egyebkent 15eves fiu vagyok. Nem vagy cukorbeteg
2014. júl. 10. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:
"Nem vagy cukorbeteg" Honnan tudod? Az orvos megnérné az lenne a biztos.
2014. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem reg voltam vervetelen mert vashianyom volt. Ebbol tudom hiszbmondta a doki h nem vagy cukorbeteg
2014. júl. 10. 15:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Ok!

De a dokit szerintem nem fogod megúszni.

2014. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most irt nekem vki priviben h mar neki us volt ilyen es otthon dokinelkul megjavzlt neki. Leirta h o mit csinalt. Minden este langyosvizben a kadba nyugodt allapotban hatrahuzta a bort es ugyhagyta es gondolt vkire amitol merevedes lepjen fel. Mondta h akkor egy kicsit huzodik. O ezt félevig csinalta mire annyira tagult nekiva bor h a mai napra mar semmi gondja nincs. Meg azt tanacsolta h neadjam fel kitartonak kell lennem. Ez a valasz nagyon megnyugtatott es a tieitek is h ennyi gyogymod van erre!:) koszonom a valaszokat. Akinek meg barmi otthoni gyofymod tanacsa irja le nekem:) koszonom
2014. júl. 10. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a szűk fitymát hátrahúzod és utána lesz merevedésed, az parafimózishoz is vezethet, ami nem játék! És ha erőlteted a fityma hátrahúzását a fitymád bőre berepedezhet és még jobban összeszűkülhet!

Ettől függetlenül a Te döntésed, hogy megpróbálod-e, de előtte azért olvass utána orvosi/urológiai honlapokon is, hogy mit írnak erről!

2014. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Tudjuk tudjuk... parafimózis, a sürgősségi orvos rántja majd vissza a fitymát... stb..
2014. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!