Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hy. Olyan problamam van h...

Dj krisztián kérdése:

Hy. Olyan problamam van h eszrevettem h fitymaszukuletem van. Mit kene vtenni ha dokihoz nem akarok menni?

Figyelt kérdés
Nyugodt allapotban semmi gond nincs. Nem faj tudom huzogatni rendesen! De viszont ha merevedesem van akkor kb csak felig megy le a bor:// mit kene tennem ha viszint dokihoz nem akarok menni?:)

2014. júl. 10. 10:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Utana neztem emailon irtam egy orologusnak. Azt mondta volt mar olyan spaciense akinek ajanlott hasonlot. Mondta ha nem repedezik be stb akkor csinaljam kb egy 3honapig ha semmi valtozas akk doki. Ma este megprobaltam. Nem fajt egyaltalan figyeltem a berepezesre semmi gond nincs. Bizok benne h igy helyre jon foleg ugy h meg egy orologus is biztatott
2014. júl. 10. 20:17
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


Igen meleg vízben ha tornáztatod a fitymád és addig csinálod amíg merevedésed nem lesz majd folytatod tovább pár percig,mert mereven van vele gond kitartóan akkor pár hét alatt is érezni lehet hogy a fitymát mindig hátrébb tudod húzni és már kevésbbé feszül,tehát javulhat.


De ha nem válik be akkor urologushoz kell menni,oda kis és fiatalkorú is mehet egyedül a vizsgálatra,nem kell beutaló és helyi kórházba ingyenes is.

2014. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. En ugy veszem eszre h javul szerencsere:)
2014. júl. 13. 15:59
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Egy mozdulat az egész.
2014. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel a felállítós, utána merevedős módszerrel mindössze az a bibi, hogy hogy folyik ki a makkból a vér? A fityma feldagadhat, akkor a legrosszabb esetben tűvel bökdösik ki onnan a váladékot, ami a feldagadás miatt jelentkezhet, plusz, a makkból is hogy folyik el a vér? Mert ha le is petyhüd a péló, még benne marad a vér, ami nem tud elfolyni, ezért nem biztonságos ez a módszer, ha nem tudják, hogyan kell a vészhelyzetet elhárítani, éppen ezért nem ajánlom. A parafimózis nem játék!
2014. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!