Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 eves vagyok, szeretnek...

16 eves vagyok, szeretnek venni valami novekedesi hormon serkentot mert csak 167 cm magas vagyok. A GH Max-ot ajanlottak egy helyen, az erdekelne hogy ettol tenyleg nohetek-e, es lehetnek-e karos mellekhatasai?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési hormont csak vényre kapz, indokolt esetben, pl. ha nagyon pici vagy, 150 cm alatt...
2014. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
167cm nem is rossz....Èn 156cm rel élem az életem!
2014. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Nem novekedesi hormont...novekedi hormon SERKENTOT.


#2 Tudom,hogy nem olyan szornyu,de nagyon sok nalam magassabb ismerosom van. SZeretnek 170+ lenni

2014. júl. 10. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Tudod mire jó a GH Max? Izomnövelésre. Azokat növeszti, nem a magasságodat.
2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

A GH a growth hormon vagyis a növekedési hormon. Szedése jól jöhet abban az esetben, ha még nem zárult le a csontnövekedés, vagyis csontjaid nem csontosodtak el még teljesen. Ammenyiben ez már megtörtént (fiúknál ez 18 éves kor normális esetben, korán érőknél hamarabb, később érőknél később következik be), már csak a porcos részek nőhetnek, ami azt jelenti, hogy megnő a fülcimpád, az orrod, a lábad és a kezed. Ezt akromegáliának nevezzük.


Itt egy akromegáliás férfi, kicsit olyan mint a Shrek :D [link]


A kórházban meg tudják nézni az orvosok kézfej-röntgen felvétel alapján, hogy nőhetsz-e még, vagy már nem.


Természetes módon is lehet serkenteni a növekedési hormon elválasztását:

- edzéssel

- éhezés

- alvás

Éjjelre nem érdemes sokat enni, de ha bekapsz valamit, fehérje legyen, szénhidrát fogyasztása nem ajánlott, így éjjel alváskor az alacsony vércukorszint miatt a máj felszabadítja a glükogénraktárakat, amiből glükózt szintetizál és juttat a véráramba (ezáltal nem hízunk el). Közben a növekedési hormon is kifejti hatását, regenerál és a fejlődésben lévő szervezetet növeszti. Ezért kell az éjjelre bevitt fehérje, mert ebből épülnek fel az izomszövetek és a sejtek legtöbb élettani fontosságú alkotója (immunfehérjék, receptorok, hormonok, enzimek, transzportfehérjék, stb...).


Egyébként én is ezzel küszködök, 18 évesen csak 172 cm vagyok. :S

18f

2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még könnyen lehet, hogy növekedésben vagy! A magasságod, ha csak nincsenek hormonális problémáid, elsősorban genetikai tényezőktől függ. Ebbe külsőleg beavatkozni nem kellene!
2014. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

5-ös válaszoló: MI bajod a 172 centivel? Teljesen normális. Férfiaknál az átlag testmagasság 175 cm.


Kérdező: 16 évesen még valószínűleg nőni fogsz, de ha mégsem, az sem katasztrófa. Én nem kísérletezgetnék ilyen szerrel, mert szerintem túl kockázatos.

2014. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Mi a bajom? Az hogy az egész évfolyamon én voltam a második legkisebb a tornasorban...
2014. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és 156 cm. Ne károsítsd magad ilyenekkel. Még nőhetsz is :)
2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezzel már elkéstél, az csak pubertázs előtt használ.
2014. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!