Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire káros a Diane35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire káros a Diane35 tabletta? Nőgyógyászok!

Figyelt kérdés

Magán nőgyógyászom írta fel fogamzásgátlásra + enyhe acne miatt. Több vizsgálatot is elvégzett (Leiden mutáció vizsgálatot is) és mindent rendben talált. Nekem tökéletesen működik, semmi negatív vélemény. 3 hónapja szedem de fél év után abba szeretném hagyni a sok negatív vélemény miatt.Tényleg hullani fog a hajam és jobban pattanásos lesz a bőröm az abbahagyás után?

16/L



2014. júl. 7. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerinted ide nőgyógyászok járnak?
2014. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én azt hittem bevonták már a forgalmazását!


Nekem ez volt az egyetlen tabletta,ami úgy igazán bevált.Hízékony vagyok,de ettől nem híztam és szépen rendbetette az arcomat is. Ettől függetlenül mindenkinek másként hatnak a fogamzásgátlók, valakinek beválik, valakinek nem!

2014. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

s még foghullás is követi:(


dr. Conchito

2014. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ #2! Kicsit megkönnyebbültem. :)
2014. júl. 7. 16:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem sok évnyi szedés után úgy állítottak le róla, hogy egy kíméletesebb fog.gátlót kaptam helyette, és még így is sz@rul vagyok. A hajam nem csomókban ugyan, de jobban hullik, és tiszta pattanás vagyok ott is, ahol előtte sosem volt ilyen gondom, a nyakamon, a mellkasomon és a hátamon. van, amikor ciklus előtt a rosszullét kerülget, szóval ne számíts sok jóra. Mikor orvost váltottam, az új dokim rögtön a Dienillét írta fel, mert szerinte a Diane35 egy sz@r.
2014. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, hogy abbahagyás után rosszabb lesz, mint a szedés előtt.
2014. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat. És akik kevés ideig szedték? 3-6 hónapig? Van itt ilyen?
2014. júl. 7. 16:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Én évekig szedtem, nem hullott a hajam az abbahagyása után.

Szedtem volna tovább is, de nem volt kedvem orvsohoz menni, utcára sem akkoriban, patikában pedig azt mondta vénember, hogy ezt nem is gyártják tovább. Ahogy látom, igen, kár, hogy nem mentem orvoshoz, bánom, hogy abbahagytam, most újat szedek, és szenvedek első hónaok mellékhatásaitól...sose tartanék szünetet...

2014. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem jobb volt a Dienillétől, utolsó, nem volt annyi vérzésem tőle, mint a Diane35 idejében, és visszatért a szexuális vágyam is.
2014. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én szedtem, az ok nekem is enyhe acne volt... Nem múlt el,csak csökkent kicsit... ráadásul amikor abbahagytam már nem enyhe lett a bőrproblémám :( Beleestem a statisztika abba a részébe, ami még rosszabb lett. Más belső problémám nem lett, (olvastam elég sok betegséget amit kiváltott ez a f.g.)

Még most is harcolok a pattanásokkal, így 21 évesen :/, de szerencsére már múlik. Nekem a kozmetikus segített, olcsóbb, hatásosabb...

Persze neked még beválhat a Diane35

2014. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!