Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyilvános WC-ben (ha ráülök),...

Nyilvános WC-ben (ha ráülök), el lehet kapni valamilyen nemi betegséget?

Figyelt kérdés
Pl. a farkam hozzáér a csészéhez, nyilván másé is akkor. Így el lehet kapni valami bajt?
2014. júl. 11. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Van két ügyes kezed,oldd meg,hogy ne érjen hozzá.
2014. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nyilvános wc ülökék ugyan ugy tele vannak bacikkal mint buszokon a kapaszkodok, szóval igen elkaphatsz valamit, de szerintem kicsi rá az esély, mert gyakran fertötlenitik, de azért ne ülj le rájuk.
2014. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen el lehet kapni!Terítsd körbe az ülőkét papírral, de még így sem ajánlott telibe ráülni, tehát óvakodj hogy ne nagyon érj hozzá!
2014. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy igen, hogy a farkad nekilifeg, de amúgy általában az emberek combján annyira azért nem hemzsegnek a veszedelmes baktériumok. Szóval, ha a farkadról gondoskodsz, akkor nem nagyon veszélyes dolog a wc-ülőke, feltéve, hogy nem pisilték, kakilták stb. le.
2014. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%

A múltkor láttam egy videót, és semmit nem ér ha leterited a wc ülőkét. Pl mindennapi tárgyakon sokkal több a bacilus mint a wcn. Nyugodtan raulhetsz és nincs fertőzésveszély ha csak nem valami nyílt sebed van.

(a videót amúgy megtalálhatod, ha kíváncsi vagy rá, az Asap Science youtube csatornáján)

2014. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy el kapni,le vízelik,meg még ürülék is van a ülökéken,szépen állva,a wc fölött guggolva kakilj,jó comb izom feszesítő:-),és ne ragd a kezed az ülőkére se,mert ha hozzá érsz a bacik már a kezeden lesznek és ahogyan kitörlöd a hátsód a végbeledhez kerülnek.Ha nagyon gyenge vagy és nem tudsz az ülőke felett guggolva kakilni akkor terítsd le az ülökét papírral,de nemiszerved sem érjen,lógjon a wc csészébe.
2014. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nyílvános wc-ben pont hogy nem takarítanak olyan gyakran és több ezren is megfordulnak,tehát ne üljél rá,minden féle ürülék és vízelet cseppek kerülnek az ülökére,hiszen igen sokan levízelik az ülökét csak letörlik papírral hogy ne lehessen látni.
2014. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a csupasz makkod (a nyálkahártya) hozzáér a vécécsésze belső felszínéhez, attól nagyon durva fertőzést lehet elkapni, amitől tele lesz kórokozóval a spermád, meg az egész urogenitális rendszered.


Én jártam így, szerencsére egy vizsgálat során kiszúrták és kaptam rá antibiotikumot, amitől helyrejött.

2014. júl. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Nem zárható ki, hogy össze szedsz valamit. Én mindig húzom-vonom, ha nincs lehetőségem normális WC-t használni. Undorodom a nyilvános WC-től.
2014. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!