Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaptam valamilyen nemi...

Elkaptam valamilyen nemi betegséget, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Még életemben nem jártam kórházban, csak kiskoromban. Tanácsot szeretnék kérni, hogy hova menjek, nemi beteg gondozóba, vagy urológushoz? És csak úgy besétálhatok a kórházba, hogy vizsgáljanak meg, vagy kell valamilyen beutaló, vagy elég személyi és taj kártya? Sajnos szüleimmel nem vagyok olyan jóba, hogy ezt megbeszéljem velük. Segítségeteket előre is köszönöm!


18/F


2010. jan. 16. 14:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, ez lemaradt.
2010. jan. 16. 14:22
 2/14 anonim ***** válasza:
SZTK/beautaló nélkül menj időpontot kérni a kartonozoba ! TAJ KÁRTYA KELL !
2010. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
+Urolulogiára ! bocs kimaradt :S
2010. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szia.Először kérj a háziorvostól egy beutalót, a bőr, és nemibeteg gondozóba!Majd ha megvan a beutaló akkor telefonon időpontot!Onnantól megy minden magától!
2010. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
azért, ha teheted, inkább magánorvoshoz menj, az sztk-ss bőr- és nemibeteg gondozó szakrendelések híresen trék.
2010. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 16. 16:39
 7/14 anonim ***** válasza:

a magánorvoosk sem jobbak, csak lehúznak 4-8k-ra

bőr és nemibeteggondozóba kell menned

valszeg telefonon időpontot kell kérned, nézz utána a neten

2010. jan. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Bár nem a kérdéskörhöz tartozik, de érdekelne, hogy mit kaptál el, arra hogy jöttél rá, hogy elkaptad azt a vmit hogyan kaptad el azt, és mik a tüneteid!?

Ezt a valamit annak ellenére kaptad el, hogy védekeztetek vhogy, vagy sem? Ha igen, hogyan védekeztetek?


EE

2010. jan. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Bár nem a kérdéskörhöz tartozik, de érdekelne, hogy mit kaptál el, arra hogy jöttél rá, hogy elkaptad azt a vmit hogyan kaptad el azt, és mik a tüneteid!?

Ezt a valamit annak ellenére kaptad el, hogy védekeztetek vhogy, vagy sem? Ha igen, hogyan védekeztetek?"


Nem tudom, mit kaptam el, úgy jöttem rá, hogy egyik reggel ránéztem, és nem úgy nézett ki, mint szokott. Tünete nincs, nem fáj, meg ilyenek, csak látni. Fogamzásgátlóval védekeztünk.

2010. jan. 17. 12:00
 10/14 Tutujka ***** válasza:

Akkor biza elkaptál valamit, ha nem úgy nézett ki mint előtte.

Körzeti doki , beutaló, és inkább a nemibeteg osztályra, mint az urológiára.

2010. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!