Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én még nem nagyon csináltam...

Én még nem nagyon csináltam és azt se tudom mit jelent: maszturbálás. Meg mondanátok?

Figyelt kérdés
Lécci ne kritizáljatok,Nem vagyok még elég érett hozzá(szerintem).
2010. jan. 7. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Magadat izgatod ott lent és ezzel együtt orgazmusod is lesz.
2010. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis fel-le mozgatom?Mármint nem arra gondoltam hogy huzogatom hanem...tudod...
2010. jan. 7. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? csak kíváncsi vagyok, hogy a mai gyerekek mikor érzik ehhez még éretlennek magukat.

amúgy meg ne csináld csak azért mert sokan csinálják.

2010. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát...Szerintem a 9 éves kor még elég éretlen.(Azért kérdeztem mert elég sok kérdés van róla.)De azért kíváncsi vagyok.
2010. jan. 7. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

de arii egyem meg.

9 évesen..xDD

am ird be a google-be meg minden...

2 év múlva már te is fogod csinálni ;)

2010. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
csak aszt csináld ami jó érzés a kissebik fiam most 11 és most kezd vele foglakozni de csak enyi nem történik semi majd 13-14 évesen lesz abol valami adig játsz a szám gépen , és fogadj szot szüleidnek !! tt.zl.
2010. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
természetesen ha fiu vagy a börek ugyanugy lekel hogy jöjön rola vagy hátra mint a felnöteknek amenyiben nelátszik teljesen a makk akkor az ellen tenni kell vagy apuka vagy orvos inkáb most mint 14 évesen,tt.zl.
2010. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jan. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!