Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikropénisszel is lehet...

Mikropénisszel is lehet élvezni vagy arra is "buknak" a csajok? (kb.3cm)

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
élvezni biztos lehet vele, de nem buknak rá a csajok
2010. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Arra is buknak, sőt, egész pontosan kibuknak...
2010. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

én még ilyenről nem is hallottam, nem is láttam ilyet!

nem tudom megítélni, de szerintem nekem nem jönne be, nem tudnék vele nagyon mit kezdeni. nekem az átlagos férfiméret tetszik.amelyik 15-19 gerjesztett állapotban. a szélsőséges méretekért nem rajongok, sem a túlnagyért sem a kicsiért. neked hogy hogy ekkora? hány éves vagy?

biztos sok komplexusod lehet miatta, de nője válogatja, nem kizárt hogy valakinek tetszik.

2010. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Fél éves gyereknek van kb.akkora,és nem bukik rá senki,esetleg egy betegállatpedofil.
2010. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
96%

Szia!Talán ha egy olyan nővel hoz össze a sors akinek nem az első a sex, ha belédszeret és nem csak a sex miatt lesztek együtt akkor szeintem el fogja fogadni viszont akkor ezt Te értékeld és becsüld meg azt a csaj.

Sok sikert!

De tényleg hány éves vagy?

2010. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ja az előző vagyok?milyen állapotban ennyi a méreteted?
2010. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már 1x találkoztam ilyennel, ha nem magam látom, el sem hiszem. Úgy álltam hozzá a dolgokhoz, hogy "kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni" de sajnos nekem ez nem jött be. Neki jó volt, én meg semmit sem éreztem. Azt sem vettem észre, hogy belém hatolt volna... De sztem ha érzelmileg rendben van a kapcsolat, akkor meg lehet oldani különböző szexuális segédeszközökkel a helyzetet (vibrátor...)
2010. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kicsi kardhoz is van markolat. Ne keseredj el.
2010. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Próbálkozz minél keletebbre:)

(De tényleg)

2010. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!