Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és a Péniszemen...

16 éves vagyok és a Péniszemen nem tudom rendesen felhuzni a bört, de pár napja az egyik odala néha-néha erösen elkezd szurni, Mitöl lehet ez? SOS!

Figyelt kérdés
SOS!!!
2014. júl. 19. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos hamar helyrehozza. Fogadok, hogy mér legalább 3 éve olvasol gyk-n hasonló írásokat, és tudtad is magadról hogy így vagy. Most jött el az ideje a doktorbácsihoz fordulni.
2014. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy urológust! Lehet, hogy a szűkületed mellett van egy kis gyulladásod is.
2014. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy nehogy hátraszakítsd, mert parafimózisod lesz.... viccen kívül: ne legyél már anyámasszony katonája!
2014. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Urologushoz egyedül is lemehesz a helyi kórházba,ott a vizsgálat ingyenes és nem kell hozzá beutaló.Senkinek nem kell megtudnia.


Fitymád ettől még rendesen tudod tisztítani?



Ha mereven van a fitymáddal főleg gond,és csak kb félig tudod hátrahúzni akkor meleg vízben,fürdékor időzítve a fitymát tornáztathatod,hátra kell húzogatni ameddig engedi a fitymád és ha merev a péniszed folytatni,de óvatosan és ha szerencsés vagy akkor pár hét alatt mindig hátrébb tudod a fitymát húzni és nem fog fájni,feszülni,vagy ez a kellemetlen érzés mindig csökkeni fog.

2014. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fitymaszükületre néha elég egy kenőcs használata amit az orvos ír fel és nem feltétlenül csak metéléssel lehet orvosolni,sőt sokszor érdemes az orvosnak megmondani vizsgálat után hogy a körülmetélést mindenképpen el szeretnéd kerülni és akkor más alternatívát fog majd választani a doki.
2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagyis feltépi
2014. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a letapadást tépik fel,a fitymaszükületet nem tépik fel,hanem műtéttel korrigálják ha nem elég a kenőcs rá,fityma palsztikával és bemetszéssel lehet a fitymát megmenteni pl-ul
2014. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sejtes letapadást úgy hátraszakította az orvos, hogy 19 évesen sírtam, mint egy kisgyerek.
2014. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8

Ez igazán furcsa.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


A fenti kérdésnél még azt írtad, hogy fitymaszűkületed volt, amit 26 évesen hátraszakítottál.

Most akkor melyik? Sejtes letapadás 19 évesen vagy szűkület 26 évesen?

2014. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A sós hosszú ó!
2015. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!