Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon apró piros kiütések...

A makkomon apró piros kiütések jelentek meg pár napja, ha canestennel kenem lehet belőle problémám?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel aktív szexuális életet élünk , egy ideje gumi nélkül, mert fogamzásgátló tablettákat szed,neki nincsenek tünetei, és mivel nőgyógyásznál is volt a tabletták miatt, ezért szerintem biztos, hogy nem tőle kaptam el!Volt egy szabadtéri kalandunk és azután 1-2 nappal jöttek ki a piros pöttyök, ez valamilyen gomba lehet?Mitől kaphattam el?Ha canestennel kenem abból ugye nem lehet problémám?Az orvos látogatását magánügyi okokból szeretném elkerülni , ha lehet!

2014. júl. 24. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet gomba, amit bármikor elkaphattál, nemi élettől függetlenül is. A Canestent megpróbálhatod, de az csak akkor fog segíteni, ha gombás fertőzésed van. Ha nem múlik el, fordulj bőrgyógyászhoz!
2014. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetseges olyan,hogy ezek maguktol elmulnak?Igazsag szerint enis nyugodtabb lennek, ha borgyogyasz latna,de sajnos olyan helyen lakok ahol nincs borgyogyasz, csak ket telepulessel odebb ahova nincs megfelelo tomegkozlekedes, es csak ugy tudnek atmenni , ha szolok errol a szuleimnek es atvisznek kocsival ,amit eleg kinosnak tartok, mert nem anyukammal szeretnem megvitatni a szexualis eletemet!Esetleg haziorvos tufna mondani valamit?
2014. júl. 24. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de valószínűleg a háziorvos is csak továbbküldene bőrgyógyászhoz.

Édesapáddal sem tudnál erről beszélni? Vele talán könnyebb lenne. A szexuális életedet ki is hagyhatnád a történetből! Elég, ha csak a konkrét problémát mondod el és a többit majd az orvossal megbeszéled!

Ha gumi nélkül csináljátok, már csak a barátnőd miatt sem mindegy, hogy mi okozhatja.

2014. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem viszketnek, nem fajnak, es igazan akkor latszodnak amikor a makkom kicsit kifeheredik, mondjuk ha hideg van es osszemegy, vagy pl azutan miutan elmentem!

Apukammal beszelni nem rossz otlet, de ezis olyan, hogy csak akkor, ha tenyleg nem mulik el, igazsag szerint mashol irtak, hogy egy het alatt elmulnak, csak en ezalatt az egy het alatt nem leszek nyugodt!

2014. júl. 24. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A saját nyugalmad érdekében és a barátnőd miatt is elmehetnél! De bárhogy is döntesz, amíg el nem múlik, ne csináljátok gumi nélkül!
2014. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnal,nem kentem ra semmit, a pottyok szepen eltuntek, de a bor kicsit hamlani kezdett, akkor ez most azt jelenti, hogy gomba, es akkor kenegessem canestennel?
2014. júl. 26. 08:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, de ezt látatlanul még egy orvos sem tudná megmondani! Próbáld meg, hátha segít!
2014. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!