Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki fog tágulni a fityma?

Ki fog tágulni a fityma?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkülettel szenvedek..

Régen rosszabb volt a helyzet mint most mivel akkor csak a makkom feléig tudtam húzni a fitymát (merev állapotban), mostmár eljutottam oda hogy a makk alà megy, fájdalom mentesen, de ha kihúzom teljesen akkor 1 kicsit fáj ès a bőr 1 kis körben összeszűkül így elszorítva a vért..

Az lenne a kérdésem hogy nyújtással kitágulhat azon a kis körben is bőr?


(17éves vagyok)


2014. júl. 25. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán. Próbálkozz, de ha néhány hónap alatt nem sikerül azt a részt kitágítani, akkor már nem is fog, és fordulj orvoshoz, mielőtt generálsz magadnak egy parafimózist...
2014. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha elég kitartó vagy akkor van rá esély.De hosszú idő kell hozzá.


Urologushoz egyedül is elmehetsz már,és az lehet tudna adni neked valami kenőcsőt ami segítene ebben.Nem kell a dokihoz beutaló,csak rendelési időre kell elmenned.

2014. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit haladtál vele magadtól, akkor már ez a kevés nem lehet probléma. Inkább amúgy húzd előre és pl. két mutatóujjaddal nyúlj be a bőr alá és úgy tartsd kitágítva, magadnak fájdalmat nem okozva de a bőrt szép feszesen tartva.
2014. júl. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joe Makepeace ***** válasza:
32%

A kenőcsre állítólag azt mondják, hogy köze nincs ehhez a fajta dologhoz, azt teljesen más miatt szokták adni (bár ezt csak hallotam én is...)

Az viszont szerintem nálam is észre vehető az utóbbi időben, -saját tapasztalat-, úhogy meg tudlak nyugtatni, hogy ez tuti jóval inkább pszichés jellegű dolog, mert lehet ezzel haladni nagyon szépen a "gyógyulás" felé, mindenféle barbár nyúzás, meg doktor nélkül!

2014. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Pszichés jellegű fitymaszűkület? :D

Ez jó. :D Ilyet még nem hallottam... :D

2014. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
DE urologus szokott szteroidkos kenőcsőt felírni enyhe szükületre,néha előbb azzal probálkoznak.
2014. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe Makepeace ***** válasza:
89%
A "pszichés jellegűt" úgy értettem, hogy amikor valaki azon görcsöl, hogy milyen lesz majd a pásztoróra ilyen szerszámmal, jó leég stb., és így csak egyre rosszabb lesz az önszuggesziótól, az amúgy nem is biztos, hogy annyira súlyos dolog...
2014. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Krémezd és gyakorolj tovább, ne erőltesd, a fontos az, hogy a fityma belső bőre ne repedjen, ne legyen sebes-heges, mert az az igazi probléma, ami után már csak levágni lehet. De addig nem kell gondolkodnod levágásban, szóval, ne aggódj. Gyakorolj sokat és finoman, óvatosan.
2014. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!