Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem volt! Meg...

Zsolt1996 kérdése:

Fityma szűkületem volt! Meg volt a műtét de nem tudom h műtét után mikor mehetek strandra?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor seb teljesen meggyógyult,fertőzés nem érheti .

Otthon sem szabad kádban fürdeni,ücsörögni,csak zuhanyozni .

2014. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vaílóban amíg teljesen meg nem gyógyul.Milyen műtéted volt?
2014. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljes körülmetélés
2014. júl. 26. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ezt a nyarat valószínűleg buktad. (a teljes gyógyulás 1-2 hónap is tud lenni, a seb mondjuk korábban begyógyul, de akkor is jó pár hétről beszélünk)
2014. júl. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát lehet elsietted ez a műtétet is,mert csak igen súlyos esetben kell metélni,de sok esetben ha nem mondja az ember hogy el akarja kerülni a metélést akkor egyből vagdosnak és nem mondják el a többi kezelési lehetőséget,amivel a fityma is megmarad és gyorsabban is gyógyul.


HA nem rég metéltek elfelejtheted a strandolást.

2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljes körülmetélés? Ennyire durva szűkületed volt? :(
2014. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem biztos hogy ennyire durva volt neki,de még arra sem veszik a fáradságot sokan hogy utána nézenek hogy másként is lehet orvosolni,vagy hogy több orvost felkeresenek.


Akinek meg ennyi esze van!

2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: ez abszolúte nem a paciens hibája, ne kezeld úgy. Kisebb baja is nagyobb annál, hogy még le is legyen hülyézve.
2014. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyéztem le,de ez a legintimebb rész,és van internet,van szánk,van ezernyi lehetőség utána lehetett volna járni.Akármilyen műtét legyen,főleg ami ennyire intim részt érint ott körül kell nézni.
2014. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!