Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normalis az ilyen utemu...

Sap145 kérdése:

Normalis az ilyen utemu novekedes?

Figyelt kérdés
Nem kulunosseben erdekelt de tavaly a 13 eves szulinapomkor lemertem a peniszemet akkor 9 cm volt egy hete volt a 14. szulinapom most 14 cm (termeszetesen mindket esetben felallva) Normalis hogy egy ev allat ennyit nott a peniszem ( pedig a szokott utembe novok)

2014. júl. 26. 00:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Igen, normális, hiszen serdülőkorban vagy.
2014. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Igen,végül is neki is meg kell növekedni .

Boldog szüli napot utólag is ! D

2014. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Én viszont aggódok vagy nem tudom 12 éves koromra 10 és fél centi az baj?
2014. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Felnőtt korban a pénisz mérete minden embernél más. Valakinek 16 valakinek 23 cm. De ez persze ilyen korban is eltér.


A te péniszed növekedése azért ilyen ütemes, mert most vagy serdülőkorban. Veled együtt minden növekedik.


De ilyen gyors növekedést pl a csaj osztálytársaidon vehetsz észre, h a mellük ebben a korban mekkorát nő. Persze ez is változhat.


Ebben a korban nekem 15 volt a péniszem hossza mereven, most 19,5 de remélem 20 meglesz :D


Szal ne parázz, ez normális :)

2014. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Köszi :D
2014. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
En is koszonom a valaszokat!Bar szerintem eleg utemtelenul fejlodok egyik evben egy centitse novok a kovetkezoben 8 at :). ez meret szerintetek aranyos a 165 cm magassagomhoz? Nagy/kicsinek tunhet rajtam ez a meret?
2014. júl. 26. 10:39
 7/29 anonim ***** válasza:

14 éves vagy és a szerszámod mérete már közel van a felnőtt átlaghoz! Szóval kicsinek biztosan nem mondanám.

Azért "ütemtelen" a növekedésed, mert a serdülőkorban van egy időszak, amikor hirtelen növekedsz (mindenhol :) ).

2014. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igazabol anno aggodalombol mertem le mert az osztalyban minden nagypofaju azt mondta hogy neki 16 cm. De koszi a megnyugtatast hogy az enyem pont megfelelo.
2014. júl. 26. 14:21
 9/29 A kérdező kommentje:
tenyleg vastagsag 4,5cm
2014. júl. 26. 14:34
 10/29 anonim ***** válasza:

A méretéről mindenki azt mond, amit akar...

Még az sem lehetetlen, hogy van olyan is, aki igazat mond. De biztosan vannak olyanok is, akik lódítanak, mert cikinek gondolják, hogy kisebb mérettel rendelkeznek.

A 14 cm-el 14 évesen nincs okod aggodalomra, mert vannak olyanok is, akiknek felnőttkorban sem nagyobb ennél, Te pedig még bőven fejlődésben vagy!

2014. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!