Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a bal herém. Mi okozhatja...

Boombaby kérdése:

Fáj a bal herém. Mi okozhatja ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,es a napokban tapasztaltam h faj a bal herem,ha nem mulik el akkor hetfon megyek az orvoshoz.Viszont az erdekelne h mi okozhatja ezt a fajdalmat.Nincsen semmilyen elvaltozas rajta se megduzzadva egyszeruen faj. Maskor is elofordult mar ha beutottem de eddig hamar elmult,most viszont az erintestol is faj ha kezembe veszem.

Gondolkodtam azon h lehet megeroltettem mert baratnom is olembe ult es akkor kicsit megnyomhattam,valamint edzoteremben voltam es ott is megeroltethettem.

Ha viszont egyiksem akkor erdekelne h mi okozza,es meddig huzodhat ez a fajdalom,lehet hogy a hormonok lehet h tulparazom..de idegwsit h faj


2014. júl. 26. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem megnyomhattad valamivel mert jó 12 vagyok, de velem is volt ilyen. Valamikor én beütöttem valahova és utána nem bírtam. Szerintem ez lehet a problémád. De ha nem múlik el 1-2 héten belül akkor menj el férfi szakorvoshoz (NEM KÓRHÁZBA MERT OTT A DILEMMA:FELVÁGLAK CSAK FIZESS) ok?:D remélem segítettem és ha valami máshogy lenne írj vissza na szia.
2014. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az edzőtermet elolvastam egyből a hereviszeresség jött be.A 17-21 év körüli fiúk,47 % a esik ilyen betegségbe, ezzel szokott kezdődni,és legtöbbször a bal oldalon.Én ajánlanám az SZTK uirológiai szakrendelést .

Beutaló nem kell,csak taj kártya,és beteg felvételnél jelentkezni .Előfordulhat hogy időpontot adnak a vizsgálatra .

2014. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Említettem h nagyon fájt,és trgnap vízparton voltam es mrg neha egy kicsit ereztem de nem okozott kulonosebb kellemetlenseget.Most igy reggel meg nem erzek semmit.Azota eszembe jutott a h az egyik hülye gaverom tokon rugott veletlenul es amiatt is fajhatott :D

viszont ennek a betegsegnek smit a masodik komentelo emlitwtt ennek utanna bezekn :)

2014. júl. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!