Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem, csúnyán megütöttem a...

Elestem, csúnyán megütöttem a térdem, ami egy tenyérnyi helyen teljesen felhorzsolódott, plusz ugye a térdem még jól be is van dagadva. Mivel gyorsíthatnám itthon a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem fogok menni ilyenekkel, de valami házi technika, amivel lelohasztanám a duzzanatot? Jégzselével már próbáltam óránként félórát hagytam rajta, semmit nem használt. A sebre meg milyen krémeket kenjek? Van itthon sokféle, van ilyen felfekvésekre ajánlott krém, körömvirágkrém, milyen krémmel gyorsíthatnám a seb gyógyulását?
2014. ápr. 6. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a segítséget, hasznos volt...............bezzeg ki ír valaki egy olyan kérdést, hogy hány éves vagy...........150 válasz érkezik rá......ennyit az oldal színvonaláról. Vagyis nem is az oldaléról....hanem az emberekéről.....hogy ami némi tudást igényel, csak néznek mint hal a szatyorban, hogy dikk.....mit kéne erre válaszolni.............
2014. ápr. 6. 23:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Tessék elmenni dokihoz / patikába... ott megtudják mondani... én nem ilyenekkel foglalkozom... szólj, ha ficamod van... :D Amúgy a gyógyszertárban is meg tudják mondani, hogy mire mit ajánlott kenni. Oda már nehéz volt elcsoszogni, ha már az orvos túl messze van?
2014. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!