Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek mikor volt az első...

Kinek mikor volt az első magömlése? Hogyan lehet észrevenni? Őszintén

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

9 es,én a válaszaimat jó megfogalmazását a topplistán lévő számok alapján mérem le.Már nagyon hosszú ideje bent vagyok az első 10 ben,de mikor több időm volt írogatni,voltam a 2.is .

Úgy látszik a többség jónak értékeli a válaszaimat ,pár piros pacsi meg kit érdekel.

Ha most azt gondolod ,hogy pontokra hajtok ,tévedsz ,csak szeretek a pontos lenni.Ez meg a csillagjegyemből adódik .

2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szamo77db ***** válasza:
12 és fél éves voltam, egyedül otthon. Tévét néztem és egyszer csak úgy éreztem, rögtön bepisilek. Aztán nagyon kellemes érzés közepette elöntött egy nagy adag forró fehérség. Tudtam, mi van. Azért elég volt utána rendbe tenni magam!
2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

ku...rva unalmas itt ez a magyartanár


kulonben az éjszakait polluciónak hívják a maszturbálást meg ipszációnak


sperma az spermium, az ondó az ami kijön ejakulációkor


de ha kell a nyelvtannácinak ide masolom a lexikont

2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!