Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni a fitymaszűkül...

Mit lehet tenni a fitymaszűkület megelőzése érdekében?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 03:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
A fiúgyerek legalább 1 éves korától esti fürdetéskor meg kell próbálni hátrahúzni a fitymát. Ez óvatosan és lassan végül azt eredményezi, hogy a fityma is leválik a makkról, tisztíthatóvá válik a makk mögötti árok és nyúlik a fitymafék is. Kisfiúknál az esti tisztálkodás részévé kell tenni a fütyi ilyen megmosását.
2014. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
1 es,2 éveskor előtt fel sem szabad húzni a bőrt ,jobb ha tudod.Kicsit olvass utána ennek .Lehetnek vele született szűkületek is ez ellen semmit nem lehet tenni .
2014. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez elmaradt...18 éve fitymaszűkületem van elvileg.
2014. aug. 3. 10:53
 4/14 A kérdező kommentje:
És szexelni így is lehet, vagy az már kivan lőve?
2014. aug. 3. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de óvatosan, de szerintem menny orvoshoz!
2014. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha 18 éve az van neked, akkor mit akarsz "megelőzni"?


De amúgy a kérdés meg az, hogy meddig tudod hátrahúzni, ha egyáltalán?

2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretném tudni a megelőzés módját, hogy máskor ne forduljon ilyen elő. Egyébként urológus majd megcsinálja.
2014. aug. 4. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Megelőzni azt lehet, ami még nem alakult ki. Ha folyamatosan szűk és most, két évtized után akarsz tenni ellene, az már semmiképpen se megelőzés.

Ha legalább ernyedten vissza tudod húzni, akkor nincs akkora nagy vész, szerintem.

Ha úgy se, akkor viszont igen.

2014. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

milyen mértékű a szükületed?Voltál már orvosnál és mit mondott?


Vigyázni kell néha az orvossal mert van aki egyből a metélést mondja miközben más megoldás is lenne rá.


az urologusnak mond meg hogy a metélést el akarod kerülni,ha ezt akarná felhozni.


Fitymaszükületet lehet kezelni fitymaplasztikával,zplasztikával,bemetszéssel,ekkor nem vágnak le a fitymátból,csak lazítnak a fitymán.


Rendszeresen mossni kell a fitymát és akkor nem lesz szükület,meg a maszturbálás is ezért jó mert tornáztatva van a fityma

2014. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta voltam már urológusnál, és "megcsinálták" a péniszem...ezentúl jobban odafigyelek majd erre. Köszönöm a válaszokat :D
2014. aug. 10. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!