Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális h nincsen előváladék?

Normális h nincsen előváladék?

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam mesélte h amikor izgalomba jön akkor a péniszéből egy úgynevezett előváladék folyik ki...az normális h nekem nincsen ilyen?? 14 éves vagyok és rendszeresen maszturbálok és ondóm is van ??

2014. aug. 3. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Van, akinek kevesebb van, és van akinek több. Neked is lesz, főleg ha hosszabb ideig maszturbálsz. Még csak 14 éves vagy, a szervezeted még nem fejlődött ki teljesen. :)

17/f

u.i. én is így voltam mint te, előváladék jött "legkésőbb".

2014. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy alkati kérdés. Van, akinek bőségesen van előváladéka, míg másoknak csak alig. Mindkettő normális, szóval nem kell aggódnod!
2014. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez koránt sem alkati kérdés kedves 2 válaszoló. Ez a nemi szervek fejlettségén alapul,jelen esetben a cowper mirigyekén .Ezek csak nagyobb fokú sexuális izgalomesetén kezdenek termelni .Egy gyors maszti esetén meg együtt jön az ondóval.Jól irta az 1 es,ha hosszabb ideig masztizol ,neked is megfog jelenni .De ne nagy mennyiségre számitsál,1-2 könny cseppnyi csak .
2014. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ..
2014. aug. 3. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:

# 3

De igen, alkati kérdés.


"Mennyisége egyénenként változó és igen eltérő lehet, a néhány csepptől a több milliliterig is távozhat"

[link]


"Az előváladék mennyisége egyénileg széles határok között változik..."

[link]


Okoskodás helyett legközelebb kérlek nézz utána, hogy ne az én időmet rabold!

2014. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mátét hagyjátok!!
2014. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 as hol van ebben szó az alakitiságról?

Én egyénenként szót hasztáltam,és következő leirásban is ez

olvasható,és nem ALKATIASSÁG .


Ambox important.svg

Ez a szócikk nem tünteti fel a forrásokat, amelyeket felhasználtak a készítése során. Önmagában ez nem minősíti a szócikk tartalmát: az is lehet, hogy minden állítása pontos. Segíts megbízható forrásokat találni az állításokhoz! Lásd még: A Wikipédia nem az első közlés helye

Előváladék a makkon

Commons

A Wikimédia Commons tartalmaz Előváladék témájú médiaállományokat.


Az előváladék egy színtelen, átlátszó, viszkózus folyadék, amely a férfi hímvesszőjéből a magömlést megelőzően távozik szexuális izgalom hatására. A váladékot a húgycső mellett, a prosztata alatt elhelyezkedő Cowper-mirigyek termelik. Szexuális tevékenység – maszturbálás, előjáték, vagy egyszerűen csak merevedés – során jelenik meg a húgycsőben, hogy az abban visszamaradt vizelet savas kémhatását semlegesítse az arra érzékeny spermiumok távozása előtt. A pénisz végén, a húgycsőnyílásban megjelenő előváladék a szexuális tevékenység során síkosító anyagként is funkcionál, közösülésénél elősegíti a makk behatolását a hüvelybe, illetve könnyíti abban a pénisz mozgását.


Mennyisége egyénenként változó és igen eltérő lehet, a néhány csepptől a több milliliterig is távozhat, előfordul, hogy csak az orgazmus bekövetkezte előtt röviddel jelenik meg. Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség.


Az AIDS-betegségben szenvedők előváladékban is megtalálható a HIV, ezért a beteg ondójával való érintkezés nélkül, az előváladékkal is továbbadható a fertőző betegség.

2014. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi 5 ös,senki sem kért meg rá ,hogy a drága szabad idődből egy mp is ide áldozzál .Ez az időtöltés szabadon választott .Nem kell itt lenni,ennyire egyszerű ez .
2014. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"3 as hol van ebben szó az alakitiságról? "

Te voltál a 3-as válaszoló... :)

"Én egyénenként szót hasztáltam..."

Nem használtad egyik szót sem, olvasd vissza a válaszod!


Tudom, hogy te szeretsz a szavakon rugózni, de akkor fordítok neked magyarról-magyarra: Alkati kérdés alatt azt értettem, hogy ez mindenkinél egyéni dolog. Innentől kezdve nem tudom, miről vitatkozol, bár látom ezt még te sem tudod pontosan.


"Nem kell itt lenni,ennyire egyszerű ez ." Hiába képzeled, szerencsére nem vagy moderátor. Ennyire egyszerű ez.

Ha viszont kijavítasz úgy, hogy semmi értelme annak, amit leírsz én kénytelen leszek arra válaszolni.

2014. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mostmár megnyugodtam
2014. aug. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!