Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után?

Fitymafék műtét után?

Figyelt kérdés

5 napja műtöttek rövid fitymafékkel, és felírtak két kenőcsöt. Amikor húzom hátra a bőrt, csak odáig tudom lehúzni amíg ott van az a kis gombolyag (?), és ag felett kenegetem, viszont úgy érzem ez nem megfelelő. Igazam van? Meddig kéne lejönnie a bőrnek? Köszönöm a válaszokat előre is.

15/F



2014. aug. 4. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Közérthetőbben plíz...

"amíg ott van az a (miféle? milyen?) kis gombolyag (?)"

" ag felett kenegetem, (mi felett?)"

" viszont úgy érzem ez (mi?) nem megfelelő. Igazam van? (miben?)"


Lehet egyszerűbb lenne inkább fotóznod, ha már kifejezni nem tudod magad, minden vélhető rosszindulatot félretéve!

2014. aug. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amelyik orvos tökéletesen végzi el ezt a műtétet,az az egész féket szépen levágja,és gyógyulás után szinte még a helye sem látszik.Ez után a bőrt teljesen simára lehet húzni .Nem egy fiú panaszkodott arról,hogy csak valami átmetszés volt,és semmi nem,oldódott meg,mit tegyen .

Néhány válaszoló is ebből indul ki,csak egy nyissz és ennyi.Sajnos még a neten is találhatók ilyen irások,orvosoktól.Nem tudom ők hol végeztek,vagy csak lusták tökéletesem dolgozni .Most még bent vannak a varratok,ne erősködj vele .A gomolyag az összecsomózott bőr is lehet .A kenőcsök talán a Beteadine ,és Neogra normon lehet,gondolom én .A legtöbb doki Betadine oldatot,Neogranormon kenőcsöt,és kamilla teában áztatást javasol .Minden dokinak saját terápiája van .

2014. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne nagyon erőltesd, várj még néhány napot és akkor nézd meg mennyire lehet lehúzni. Amúgy nem is az a lényeg, hogy meddig megy le (ez nincs meghatározva), hanem hogy tudj vele nemi életet élni zavarás nélkül. Ha lankadtan lemegy annyira hogy tudod tisztítani akkor nincs gáz.
2014. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!