Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növesszek szakállt?

Hogyan növesszek szakállt?

Figyelt kérdés
Hogyan növeszthetnék szakállt? Körülöttem már mindenkinek van, és idegesít, hogy nekem mégcsak nem is sűrűsödik, és nem is pejhedzik az arcom oldalánál, csak a bajszom és az állam. Szeretnék jó sűrű borostát faterom után. Van 1-2 bőrhibám és amúgy se ártana egy alap borostával mászkálni. Hogy lehet sürgetni a megnövését? Nem szeretném beérni azzal a válasszal hogy majd kinő, mert mivan ha nem nő ki soha? 18 éves vagyok, és a lehető leggyorsabban akarok intenzív, erős szakállt növeszteni. Segítsetek pls.
2010. jan. 11. 23:12
1 2
 11/20 Tutujka ***** válasza:
Készítettem gyorsan egy fantomképet, kb ilyen arcszőrzetről van szó?
2010. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Tutujka ***** válasza:

[link]


Bocs a link kimaradt.

2010. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát igen...

Hasonlóképpen képzeltem el problémádat. Mint előbbi hozzászólásomban is említettem, nekem is uez a bajom volt (csak nem ennyire), és azóta sem változott semmi. :-(


Ha zavar, sztem menj el a házidokihoz. Nem hinném ugyanis, hogy ez így 1xűen csupán bőrgyógyászati eset lenne, de szakszerűbb véleményt csak ő tud megfogalmazni, mi nem.


Még az érdekelne, hogy mik a terveid ezzel kapcs.? Hogyan tovább? Belenyugszol, vagy lépsz vmit?


EE

2010. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
A borotválástól nem erősödik a szőr az arcodon, ez hü.lyeség.
2012. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
de szeretnék veled cserélni nálam 13 évesen kezdődött 14 évesen meg küszködtem a kibaxott borotválkozással de most jól megy hál istennek
2013. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
46%
borotválkozzál minden este, és akkor sűrűsödni fog a borosta... MINDEN NAP, MINDEN ESTE és heteken belül látszani fog
2013. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezredszerre is leírom: attól, hogy borotválod a valagatad, arcodat, fejedet, kezedet, nem fog sűrűsödni a szőr, nem is fog erősödni, nem is fog gyorsabban nőni. Annyi fog történni, hogy amikor visszanő, akkor keményebbnek fogod érezni egy darabig, de ezt is csak azért, mert a szőr a vége felé elvékonyodik, viszont te a borotvával a vastag részénél vágod el, így ahogy nő, nem elvékonyodott lesz a vége eleinte, hanem ugyan olyan vastag, mint alul a tövénél.
2013. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zoltankah válasza:
Borotváld állandóan mert ott a szőr csak nem látod, majd a végén kinő az csak mindig ott huzigáld a borotvát ahol azt akarod hogy kinőjön és előbb utóbb kifog.
2016. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hiszz hát neked nincs semmi szőőőrőd ! :(((
2017. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 srkzydani04 válasza:
Szia, kinőtt azóta? Gondolom igen 8 év elteltével :D en is 18 vagyok es ugyanez a problémám. Érdemes surgetni vagy majd jön magától?
2018. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!