Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyfolytában folyik a vizelete...

Egyfolytában folyik a vizeletem reggel óta, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem is iszok már, mégis állandóan a vécén vagyok. Mikor múlik le? A vesémmel vagy a hólyagommal lett valami???

2014. aug. 4. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
és nem fáztam fel, az is biztos.
2014. aug. 4. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz kell menni.A túlzott vizeletvesztés kiszáradáshoz vezet .
2014. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Magától nem folyik, de folyamatos vizelési ingered van és és kb minden nyomásra jön valami? Próbáld meg kiverni. Nem vicc, valószínűleg prosztata rakoncátlankodik. Nekem ilyen volt kétszer is és mikor kivertem elmúlt. Hasonló fura érzésem volt egy-egy szarás után is, de nyomásra nem jött semmi. Itt is a recska volt a gyóccer.
2014. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vizelet nem megtartásának komoly oka is lehet. A maszti helyett az orvost választanám
2014. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, ha holnapra sem marad abba, akkor orvos.
2014. aug. 4. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvos, orvos... ezta kérdező magától is tudja. Nyilván nem azért kérdezett, hogy azt mondják neki: orvos. Én olyat írtam ami saját tapasztalaton alapszik.
2014. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!