Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen az első alkalom a...

Milyen az első alkalom a fiúknak/férfiaknak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen nemű a kérdező,kinek kell válaszolni.
2014. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2014. aug. 6. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Így 40 év távlatól meglehetősen strapásnak tűnik. Semmi nem volt olyan természetes, mint ahogy azt Móricka elképzelte. Szerencsére jól képzett tanítónőm volt, így a vége teljes sikerrel zárult. Ha az élményre vagy kíváncsi azt embere válogatja. Mindenki másképp éli meg, amikor megkapja azt, amire már nagyon régóta vágyott. 15 voltam, de én nagyon tudtam örülni neki. A másfél évvel idősebb nagybátyám meg épp csak megvonta a vállát: ez is megvolt.
2014. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp éli meg,függ ez a kortól is . A vélemények is mind mások. Egy 14 éves mondta ,"nem egy nagy durranás ez " Neki nem volt az,másnak meg az lesz .

A sexet is tanulni kell,mit annyi mást.Nagyon sok gyakorlat kell hozzá,és összeszokottság.2 egyforma sex nincs is . A jó sexnél elmaradhatatlan az érzékiség .

2014. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2014. aug. 8. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Most az első magömlésre,spermára,vagy az első sexre gondosz?


11,5 évesen már volt előváladákom,arra ébredtem hogy ragados,átlátszó trutyi van a gatyámba,nem volt nagy ügy,semmi furát nem álmodtam:-)de gyorsan mentem rendbe szedni magam,ne hogy észre vegye valaki,de hál istennek sokszor nem fordult elő,pár hétre rá meg amikor hokiztam fürdés előtt ,meg már tök fehér anyag jött,sperma.

2014. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A sexet nem írom le,mert a lányt tényleg szerettem és nem is akartam elsietni,meg csak azért együtt lenni,hogy ne legyünk szüzeket,mert ez valami menő dolog lenne,azt akartam hogy ő is úgy érezze hogy itt az ideje és akarja.Mindketten először voltunk valakivel így semmi sem volt ciki:-)
2014. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem már 10 évesen volt spermám.
2014. aug. 10. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor koránérő voltál,nekem még azt sem akarták elhinni hogy 12 éves korom előtt volt még általánosban persze,amikor havarokkal dumáltunk,de pár haverommal együtt aludtunk nyáron és sajnos ki kellett menni gatyát cserélni kora reggel nem csináltam semmit és semmi olyat nem álmodtam csak így alakult kívül is látszott a gatyán hogy hoppá na azután hitték el,akkor meg tőlem vártak felvilágosítást:-).

De a családunkba mindneki koránérő volt,a nővérem úgyanúgy járt mint én,ő meg a csajok faggaták:-)

2014. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!