Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem múlik el a nemi...

Miért nem múlik el a nemi betegségem?

Figyelt kérdés
Miután éreztem, hogy problémám van ezzel kapcsolatban, elmentem a házi orvosomhoz akinek elmondtam a panaszaim, váladékozás, csípő, égető érzés vizeléskor. Vizsgálat nélkül adott rá Nolicin nevű gyógyszert amitől enyhültek a panaszok, de a váladék továbbra is megmaradt. Miután minden kapszulát beszedtem, rá néhány nappal a panaszok újra jelentkeztek. Visszamentem az orvosomhoz, ahol vizeletet vizsgáltak, kimutatták, hogy gennyet találtak benne és a fehérje szint is megemelkedett, majd kaptam beutalót urológiára, ahol már rendesen megvizsgáltak és felírtak kúpot + Doxycyclin-t amiket az előírtaknak megfelelően szedek. Hetedik napja szedem, az égető érzés ismét elmúlt, de reggelente még mindig észreveszek gennyes váladékot (igaz már közel sem annyit) és már csak 3 napi adagom van... Szeretném elkerülni, hogy a tünetek kiújuljanak, valamint szeretnék mielőbb meggyógyulni, csak félek, hogy ismét cseberből-vederbe esek. Mit tehetnék ezek után?

2014. aug. 6. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ebből nem könnyű kigyógyulni.Ha nem múlik el,akkor vagy irnak ebből újra ,vagy erősebb gyógyszert adnak .A gyógyszert még a tünetek elmúltával is szedni kell .

Lehet hogy még a szedett dózist is duplázzák,úgy nevezett lökés szerű kezelésnek kell lenni .

2014. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a bajod konkrétan tudod vagy csak a gyógyszereket írják?
2014. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondták meg, csak a gyógyszereket írták fel és a tüneteket írták ki. Ha nem múlna el a panasz akkor azt mondta az orvos, hogy keressem fel a bőrgyógyászatot, de szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, hogy mit kezdhetnek ott velem.
2014. aug. 6. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nemigyógyászatra gondolt. Ott jobban meg tudják állapítani hogy mi kell.
2014. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Nolicin szedése alatt fogyasztottál bármilyen tejterméket? Ha igen, miket és mennyit?

2014. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szigorúan betartottam az ehhez kapcsolódó étkezéseket. Nem vettem be tejjel a gyógyszert, sem más tejkészítménnyel. 3 órával a gyógyszer szedése előtt/után sem fogyasztottam tejet, vagy tejterméket. Jelenleg is ott tartok, hogy minden panaszom elmúlt, de még mindig gennyes váladék jön a péniszemből, bár sokkal kevesebb. Arra is gondoltam, ha a háziorvosommal megtudnám beszélni, hogy írjon fel még egy adagot ebből a gyógyszerből, akkor lehetséges, hogy a folyamatos adagolás hatására elmúlnak a tünetek és rendbe jövök? Mert a jelenleg használ a gyógyszer, csak tartok tőle, hogy visszatérnek a tünetek ugyebár.
2014. aug. 7. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:

A Nolicin hatóanyaga 1 széles spektrumú tetraciklin típusú antibiotikum, nekem volt nagyon durva felfázásom, ami vér- és gennyvizeléssel járt, és már a 3. szem bevételétől a felére csökkent a probléma és a csípő érzést is alig éreztem.

Szerintem inkább arra kellene kérni az orvosodat, hogy csináltasson tenyészetet a vizeletedből, mert itt lehet, hogy más baktériumról van szó, ami rezisztens.

Igen kevés olyan emberről hallottam, aki ne gyógyult volna meg 1 doboz Nolicintől.

De mint írtad, még van 3 nap, ne ess kétségbe, bízzunk benne, hátha az utolsó napra minden rendbe jön! :)


Jobbulást!

2014. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert nem tenyésztették ki a kórokozót, csak egy széles spektrumú antibiotikumot írtak fel a tünetek alapján - találomra.

Azóta milyen fejlemény történt?

Egyébként aktussal kaptad el?

Párban kell kezelni az ilyesmit!

2014. aug. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Bocsánat, nem nagyon figyeltem az utóbbi időben az oldalt, így csak most tudok reagálni a hozzászólásokra. Visszamentem az orvosomhoz, ugyanis a váladékozás már kisebb mennyiségben fordult elő, erre felírt nekem sumamed-et amit 3 napig kellett szednem. Ennek hatására ismét csak csökkent a váladékozás, szinte már alig látszóan (egy fél cseppnyi nagyságú se), csak reggelente fedezhető fel, ha erősebb meghúzom. Fokozatosan csökken én úgy veszem észre, de azért még visszamegyek a legutóbbi orvoshoz és kivizsgáltatom magam, biztos ami biztos alapon, hogy a későbbiekben ne legyen ebből kellemetlenség.

2014. aug. 25. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz szerezni egy teljes listát a nemi úton terjedő betegségekről (STD), akkor megosztanád velem? És evvel a topic-kal is please: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__6000529-..
2014. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!