Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kéne csinálnom, ha már...

Ajnea kérdése:

Mit kéne csinálnom, ha már lassacskán 1 éve visszatérően felrepedezik a fitymán a bőr?

Figyelt kérdés

Változó gyakorisággal, van amikor akár hetente, van hogy 2-3 hónapot nem. Olvastam ez után, azt olvastam, hogy cukorbetegség vagy fitymaszűkület egyéb más lehet. Én a betegségeket szerintem kitudom zárni, szerintem szűkület.Menjek-e orvoshoz, ha igen milyen orvoshoz urológus vagy bőrgyógyász?

18/F



#fitymaszűkület #felrepedezik a bőr
2014. aug. 7. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én az urológust javaslom. Ő majd elirányít.
2014. aug. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez bőrrel kapcsolatos,egyértelműen a bőrgyógyászra

tartozik az első lépés .

2014. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Talán azért,mert kevésbé,vagy egyátalán nem termelnek a a makk pereme alatt lévő faggyú mirigyek.Ennek az anyagnak,amit smegmának nevezünk,kellene biztositani a ,zsirzását,védeni a kiszáradás ellen .Ez főleg fiatal korban működik,de később el is marad.Van akinél nagyon túlzottan nagy is ez a termelés,és makk alatti kis árokban gyűlik össze,túrósodik.Ezt viszont naponta ki kell tísztitani.

Ez a dolog igazából csak a fitymával rendelkezőknél működik .Amit ajánlani tudnék,a baba krémmel való nagyon vékony bekenése .Ez hosszantartó védelmet ad,nem beszívódik mint a többi hidraltáró krém.Nem véletlenül használják évtizedek óta pici gyerekeknél is .

2014. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót!

[link]

Ha a bőrbetegséget ki tudod zárni, akkor urológust keress fel!

2014. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bőr- és nemibeteg-gyógyásznál már voltál kérdező? Azt ugyanis jó lenne kideríteni, letisztázni, hogy mitől van az, hogy állandóan felreped, ehhez a klasszikus bőrgyógyász kevés, az urológus meg csak metszene.

A betegségeket pedig nem te vagy hivatott kizárni, hanem az orvos, úgyhogy egy teljes kivizsgálás sem ártana neked, beleértve a rutint, labort is ehhez viszont már kevés a háziorvos, úgyhogy kérj beutalót tőle!

2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én óvatosan bánnék a videóklinikás linkekkel, mert nagyon sok - meglepő módon - teljesen szakmaiatlan, komolytalan.
2014. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!