Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér probléma =/ Mit...

Aranyér probléma =/ Mit tudnátok tanácsolni a lentieken felül?

Figyelt kérdés
Még régebben, kb 1 éve előjött, akkor 3 nap alatt elmúlt teljesen Sperti krémmel és rengeteg víz ivással. Azóta étrendet változtattam és többet iszok, napi 2x futok ha időm engedi, és ha lehet ülés helyett fekszek, mert bevallom ezeket előtte nagyon elhanyagoltam (sok szénhidrát, kevés rostos étel->zöldség gyümülcs, kevés mozgás, sok ülés, ritka székelés). De most hogy utazás miatt sokat ültem kocsiba megint előjött, pedig nem emeltem és székrekedésem se volt. Még 18 se vagyok, és eléggé aggaszt hogy hátralévő életembe ezzel a problémával küzdjek, szóval tudna adni valaki tanácsokat hogy mit tegyek? Kentem Spertivel, Neugranormonnal, Hemorid kúpot is használtam, ittam olivaolajat és valami bélradír-izét amit anyám tanácsolt, meg kamillás ülőfürdőt de a tomporom mintha észre se venné :(

2014. aug. 9. 01:43
 1/5 szamo77db ***** válasza:
El kellene menni proktológiai szakrendelésre! Én is voltam már, benyúlnak, megtapintják, írnak fel gyógyszert. Általában kúpot és kenőcsöt. Ezeket kell használni és megmondják, hogy mikor kell kontrollra visszamenni.
2014. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

raparon kenőcs,ez mindig is elő fog jönni,de sok embernek van és simán együtt lehet vele élni,még igen kicsi gyerekeknek is előfordul hogy van aranyerők,sok nő meg így szül.Nem vészes,nekem is van és simán együtt élek vele.


végleg csak műtéttel lehet megszüntetni,de nem feltétlenül van erre szükség műtétre,hiszen ez nem halálos betegség,meg nem olyan kellemetlen.A műtét sokall kellemetlenebb,meg a vizsgálat is,ahogy felraknak a fenekedbe ilyen eszközt.,

2014. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg van akinek mutet utan visszajon. amugy veny nelkul kaphatoak ezek a kenocsok?
2014. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Lehet kapni különféle aranyér elleni kúpokat, kenőcsöket recept nélkül, de arra készülj fel, hogy ezek bizony elég drágák. Persze első az egészség!
2014. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem drága ki lehet bírni a gyógyszer árát.
2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!