Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerekedhetnék felül a...

Hogyan kerekedhetnék felül a félelmemen?

Figyelt kérdés

Este, lefekvéskor, amikor lekapcsolom a TV-t, a villanyt, sokszor van, hogy hangokat hallok. Létező hangokat, tehát nem csak elképzelem őket. És ebből mindig az ugrik be, hogy biztosan van valaki a házban, de mindenki alszik már, mi lesz ha megtámad? Elindulni keresni megint nem akarok, mert mindenkit felköltenék. Persze valahol mélyen tudom, hogy senki nincs bent, mert a bejárati ajtó zárva van, az ablakokon megint nem tud senki bejönni. De mégis van, hogy nem merek aludni, és inkább reggelig nézem a TV-t.


Miért van ez? És hogyan léphetnék túl rajta?



2013. dec. 23. 00:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 16/F, ha ez lényeges.
2013. dec. 23. 00:36
 2/5 anonim válasza:
Ha megnyugtat, szerezz be egy gyenge fényű izzót, és aludj amellett, sokaknak ez segít. Amúgy úgy tűnik, éretlen még az idegrendszered, ami ilyen korban teljesen normális. 1-2 éven belül kinövöd vagy annyi se. Addig a színes lámpa, vagy alakítsd a szobád kicsit barátságosabbá, ha jóban vagy valamelyik szülőddel, kérd meg őket hogy jöjjenek be beszélgetni kicsit, közvetlen alvás előtt, meg fogják érteni... Nekem pl, ciki, nem ciki, anyám MESÉT OLVASOTT 13 évesen !!! mert rendszerint pánikrohamaim voltak és a társasága segített, eleinte még vele is aludtam.:)
2013. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is ez van, mikor kikapcs a gép, lefexem még talán álmos sem vagyok de már ilyen álom szerû hangokat hallok, de én rohadtul élvezem. 28f
2013. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tarts háziállatot

Úgy biztos sokkal kevésbé félnél

2013. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami kis kutyus biztos elterelné a figyelmed
2013. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!