Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok és a nemiszerve...

13 éves vagyok és a nemiszervem meredve 11cm . Ez normális méret? És még egy kérdés, hogy az alvás közbeni magömlés rossz érzés-e?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, még jó pár centit nőhet, fiatal vagy még. Hát maga az érzés szerintem nem rossz, max az, hogy utána nedves a pizsamád / lepedőd.


De nem mindenkinek van alvás közbeni magömlése. Én pl. már azelőtt maszturbáltam, hogy bármi jött volna a farkamból, aztán többé-kevésbé hirtelen jönni kezdett "a cucc".

2014. aug. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel már masztizni is lehet .Nem rossz érzés ,csak utána ébredsz fel ,esetleg csak reggel tapasztalod ,ez is megvolt .
2014. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó az kérdező, persze hog normális, elvégre még úgyis nőni fog, meg aztán te is magasabb leszel :)


S hogy rossz érzés-e az éjszakai? Nos nem. Mikor álmodban ér el az orgazmus, akkor király, csak reggel mikor felkelsz ragadó gatyával az érdekes :D De amúgy nem fáj, és semmi ilyesmi.

2014. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

normális,ebben a korban igen nagy eltérések lehetnek van aki már egész magas,férfias,a másik meg még nagyon fejlettlen akár ebben a korban 5-13-14 cm ig bármi lehet.Van aki csak 16 évesen kezd el fejlődni.Egy átlagos fejlettségű 12-13 évesenek már némi fanszőre van,aki későn érő annál van hogy ez csak 14-15 éves korban kezdődik meg.


De milyen magas vagy?

Fanszőrőd van már?


A magömlés nem rossz érzés,észre sem veszed álmondban,hanem arra ébreszd hogy valami ragados trutyi van a boxerodban,de van akiknél sosincs éjszakai magömlés,vagy nem is ébrednek fel úgy hol állnak a péniszük és ez is normális,normális hogy valakinek van éjszakai magömlése,valakinek meg sose,valakinek csak akkor lesz magömlése ha maszturbál,valakinek mindig áll reggel,valakinek szinte sosem.Ezért is vagyunk ennyire eltérőek.

2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 évesen ez már egy szép méret!Majd 18 évesen írd meg,hogy mennyit nőtt!Az enyém 66 évesen érte el a 18 centit!Ha igazán feláll,még a melegítő nadrágot is lenyomja rólam!
2022. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!