Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér-műtétem volt már...

Herevisszér-műtétem volt már több, mint 3 hete. Normális, hogy még mindig fáj? Akinek volt ilyen: mennyi idő alatt jött rendbe, mikor álltak vissza a visszerek? És HOGY KÉNE KIBÍRNOM 6 HETET MAGÖMLÉS NÉLKÜL?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem merek magamhoz nyúlni, mert amikor legutóbb megtettem (12 nappal a műtét után) elkezdett utána fájni a bemetszés környéke, az erek. Az orvos azt mondta, ez normális, de hat hétig ne legyen magömlés. De ezt képtelenség kibírni...



Egyébként érdekelne, hogy akinek volt ilyen, az mennyi idő alatt jött rendbe.

2013. júl. 19. 15:02
 2/5 nandeszka válasza:

Nekem a műtét után 6 nappal már éjszakai magömlésem volt és ma 9 nappal utána már nem bírtam remélem nem lesz gáz : \

Tényleg lehetetlen kibírni hiába volt magömlésem, állandóan erekcióm volt ...

De az vigasztal , hogy sose volt még ilyen orgazmusom és ennyi spermám

2013. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem 1 hónapja műtöttek 17 éves vagyok.. az 5. napon maszturbáltam és néha néha nekem is fáj! Engem is érdekelnének ezek a dolgok amit kérdezel. IGAZ az ereket nem találom olyan duzzadt, kanyargósnak mint volt,sőt nem is türemkednek ki, de énis néha érzek fájdalmat még! Ha gondolod írj privátot és ott is beszélhetünk!
2013. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megint elkezdett érdekelni, mert tegnap ütés érte a herémet (beugrottam egy medencébe, én hülye), és kicsit még most is érzem... remélem, nem csináltam valami nagy bajt...
2013. júl. 29. 08:32
 5/5 anonim válasza:
Nekem pl 4 honapja volt herevisszer mutetem de meg nem javult semmit az allapotom. Ugyanugy ott vannak a duzzadt erek a hereimben es fajnak is.
2014. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!