Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Győrben hol van urológiai...

Győrben hol van urológiai szakrendelés? (nem magán)

Figyelt kérdés
Be kell előzetesen jelentkezni, vagy sorszámot kell húzni? És ha be kell jelentkezni, akkor kb mennyivel későbbre szoktak időpontot adni?
2014. aug. 11. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
SzTK,a betegfelvételnél kell jelentkezni,és ott minden infót megadnak .
2014. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

PAMOK "E" épület, első emelet,bejárat a Magyar utca felől. Én csak odaállítottam... sorszám nincs.

Mi bajod am?

2014. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Alkalmanként ég a húgycsövem, illetve van valami kör alakú bemélyedés a péniszemen, amit barna folt vesz körül amivel voltam bőrgyógyászaton, de mondták, hogy ez urológiai probléma, úgyhogy oda menjek vele...
2014. aug. 11. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább bőr-és nemigondozói probléma, mintsem bőrgyógyászé,vagy urológé,győrben viszont nem tudom hol van ilyen, sőt a keresö sem dob ki ilyen találatot.
2014. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Urologus is meg tudja nézni,DR. Szepesváry Zsoltot tudnám ajánlani(egyik ismerősőm volt nála),magán uton is csak 5-6000 ft-ot szokott elkérni,ha magán uton mész akkor telefonon kell felhívni és időpontot ad majd,azért jó a magánrendelés mert 1 embert ha találsz ott magadon kívül,nincs tömeg,nem ciki az egész.


Urologia szakambulancia 1 emelet:96/507-993


Ha nem magánuton mész akkor sem kell beutaló a vizsgálatra,csak megnézed interneten mikor van rendelés az urologián és elmész rá.

2014. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolog igaz neked valami ferőzésed lehet,de előfordulhat így is hogy megnézi a prosztatád tehát jobb ha előtte voltál nagy wc-n,mert nem fáj a vizsgálat de mivel sikosítot használ és ha kiveszi a kezét a végbeledből olyan érzés mintha kakilni kellene,ill mintha egy csomó síkosító ki akarna onnan jönni,így néha előfordulhat hogy a nadrág kicsit sikosítos lesz,tehát biztonsgá kedvéért vigyél váltó boxert,hogy ha valami cikis történe a mozsdóba gyorsan át tud venni.
2014. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja dr Szepesváry sem csak magánrendelésben dolgozik.Elég jó szakember.
2014. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, pontosítanom kell, bőr- és nemibeteg gondozóban voltam és ott mondták az urológiát, amúgy Győrben a Szent Imre úti rendelőben van, de én Pesten voltam.
2014. aug. 17. 23:57
 9/9 .IMI. válasza:

Ajánlom Dr. Szécskai Árpádot, aki andrológus és urológus főorvos. Magánrendelése Győr, 9021, Munkácsy Mihály u. 1 alatt van.

Térképen itt találod: [link]

2018. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!