Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17F vagyok lekonyult állapotba...

17F vagyok lekonyult állapotba a péniszemnél a makk rész nem fedi el bőr, mint egy átlagos pénisznél, hanem a makk fölött van joval a körülvevő bőr, szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. A volt férjemnek is ilyen volt.
2010. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, kérdező, tedd fel újra a kérdést NORMÁLIS HELYESÍRÁSSAL, ugyanis szeretnék segíteni neked de amit kérdésként írtál értelmezhetetlen.


Annyi jött le, hogy "17F vagyok, és lekonyUlt állapotbaN a maKK rész ...??... , mint egy átlagos pénisznél, hanem a maKK fölöTT van jÓval... ??? ...! Szerintetek mi lehet a baja?


Mégegyszer hangsúlyoznám, NEM CIKIZNI AKARLAK! Viszont ajánlanám, hogy fejleszd a szókincsedet és olvass többet, a saját érdekedben.


Ha nem én lennék, mások rég kiröhögnének, és kigúnyolnának a helyesírásod miatt.

Szóval még1x... MI IS A BAJ???

2010. jan. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen.... ebbol nem igazan lehet semmit kihamozni
2010. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!