Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sárga folt a spermában?

Sárga folt a spermában?

Figyelt kérdés
Az előbb találtam a spermámban egy sárga pöttyöt, fájt eléggé mikor elment... picit meg vagyok ijedve, ez normális. Tudnátok csatolni valami kérdezős oldalt ahol meg lehet kérdezni csatolt képpel? Nagyon erőteljesen citromsárga picit barna beütéssel az amúgy egészséges fehér spermában. vagy 3 ilyen pont van. Egyszer történt már ilyen hogy fájt de akkor nem néztem meg hogy van e valami a spermával... segítsetek...

2014. aug. 13. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdésed.Hogy fájhat a spermában egy sárga pötty.
2014. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sárga ondóval nincs baj, de a barna vagy piros foltok arra is utalhatnak, hogy vér van a spermádban. Ez lehet egészen jelentéktelen okból is(elpattant ér, felfázás), de a biztonság kedvéért orvoshoz kellene fordulnod, mert sem ez, sem a fájdalom nem normális!
2014. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!