Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lilás folt a makkon lehet...

Lilás folt a makkon lehet péniszrák? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy a makkomon egy rész liliás, mintha vér lenne a bőr alatt. Ez lehet hogy péniszrák?

16/f (31-én leszek 17)



2014. júl. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A makk lilás árnyalata normális. De ha valami másra gondolsz, akkor bőrgyógyásznak kellene megmutatni, mert mi látatlanban csak tippelni tudunk.

Szerencsére a péniszrák elég ritka, úgyhogy ne gondolj rögtön a legrosszabbra!

2014. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Nincsen is olyan, hogy péniszrák.
2014. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem félni kell, hanem orvosnak megmutatni! Lehet egy gombás fertőzés kezdete is. 99,99% a valószínűsége, hogy nem rák, hanem valami jóval egyszerűbb dolog, amit pár napos kezeléssel (krémezéssel) meg lehet oldani - ha időben orvoshoz fordulsz.
2014. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért olyan ,mert ott még bővebb a hajszál érhálózat.

A nyálkahártyán meg jobban átlátszódik a vér szine .

A makk szinét mindig az adott esetben lévő vérbőség határozza meg .

2014. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a bőrrák az többnyire egy seb, ami nem gyógyul be. Szegény nagymamámnak az alsó ajkán volt. Amikor a pörk leesett, vérezni kezdett a helye. Kimetszették, megsugarazták, kenőccsel kellett kennie. De nem ebbe halt bele. 93 évesen álmában megállt a szíve.
2014. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!