Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nincs normális merevedésem!...

Nincs normális merevedésem! :/ Mitől lehet? Történetem leírásban találod.

Figyelt kérdés

Július 22.-e óta fehérjét szedek (100% whey protein)

Augusztus 4.-e óta nem dohányzom - előtte körülbelül 2 évig cigiztem, kisebb nagyobb szünetekkel

Július 27.-től - augusztus 3.-ág csak napi egyszer elégítettem ki magam

3.-án és 4.-én napi 7x

Mióta leszoktam a cigiről kezdődtek a bajok...

Azóta nem áll fel amikor kéne

Azonban van amikor álló pénisszel ébredek

És vannak pillanatok amikor beindul, de kiszámíthatatlan mikor...:/



2014. aug. 14. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl ráparázol.. szüneteltesd kicsit az önkielégítést és a szexuális életet.
2014. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abban biztos lehetsz, hogy a dohányzás abbahagyása nem okoz merevedési problémát!

A reggeli merevedések megléte is arra utal, hogy inkább lelki okai lehetnek ennek. A kimerültség, de még a teljesítményszorongás (az erekció hiányától való félelem) is okozhat merevedési gondokat. Próbálj megnyugodni, pihend ki magad és ne izgulj! Ha ráparázol azzal csak rontasz a helyzeten!

De ha nem lesz javulás, akkor keress fel egy urológust a biztonság kedvéért!

2014. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fejben kell rendet tenni.A pö**öd onnan kapja az utasitást,a központi idegrendszeren keresztül,mit kell neki tenni .Még annyira biztosan nem önállósodott ,hogy ő döntse el mit akar .
2014. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A whey protein is okozhatja a problémád! Ha rákeresel angolul a google.com-on, akkor csomó beszámolót olvashatsz ezzel kapcsolatban. Többen írnak arról, hogy merevedési problémájuk lett.
2014. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :)
2014. aug. 26. 20:17
 6/7 Querocha ***** válasza:
100%

Sportolj rendesen, pl. street workout, fegyencedzes, ott vannak kulonbozo hasizomerosito gyakorlatok, amig novelik az alhasi verkeringest, magyaran tobb ver lesz a pucadban :D

A masik a taplalekkiegeszitok: kiralydinnye, ami a tesztoszteron termeszetes fokozasaert felel, az arginin, ami a merevedesert felel, vmint egyel rendszeresen erospaprikat, vagy chilit es fokhagymat.

2014. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 ***** válasza:
Ezek a fehérjék idő után impotensé tesznek.. Ne szedd :))
2014. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!