Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy párt mennyire akadályoz a...

Egy párt mennyire akadályoz a fitymaszűkület a szexben?

Figyelt kérdés
relatív matyiszűkületem van és arra lennék kiváncsi, hogy ez mennyire akadályozna a szexben. Rajta vagyok a problémán, már csak rá kéne szánni magam, hogy elmennyek vele az orvoshoz. A szűkület miatt hárta bírom húzni teljesen a nyugalmi állapotban, de már itt is egy gyűrűt képez a péniszemen és merev állapotban fájdalmasan bírom visszahúzni, de csak a makk pereméig. Nyugiban a gyűrű kb. fél-fél centit húz össze. Normális válaszokat várok. 16/F
2014. aug. 15. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azért akadályozhat, mert szex közben ugyanolyan fájdalmat okozhatsz magadnak, mint amikor megpróbálod hátrahúzni. Egy rossz mozdulatnál az erőltetéstől a fitymád bőre be is repedezhet.

Szánd rá magad és nézesd meg!

2014. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
rendben, megnézetem. amúgy is eü-i suliba megyek, majd a gyakorlat után bennmaradok.
2014. aug. 15. 01:25
 3/19 anonim ***** válasza:
Bizony szexnél,vagy egy balszerencsés rántásnál nagyon fájhat. Tényleg csináltasd meg.
2014. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkülettel NE szexelj!!! Mert ott van a parafimózis veszélye is. Hidd el, azt nem akarod magadnak.
2014. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Az már jó jel,hogy merev állapotban a péniszedről a makk pereméig visszatudod húznia fitymát.Akkor még nem olyan veszélyes,akkor fityma plasztika,vagy bemetszés(ekkor nem vágják le a makkot fedő fitymarészt csak lazítanak a fitymán majd) is szóba jöhet.Ne sexelj vele valóban.


Urológushoz érdemes lenne elmenned,nem kell beutaló hozzá ,a helyi kórházban a vizsgálat ingyenes,egyedül is elmehetsz már,vagy barát,barátnő kíséretében,családtaggal,de várjanak meg a váróterembe inkább,a legtöbb orvosi szobába is van külön vizsgálórész,de van ahol az egész szoba egy nyitott tér,ez ritkább eset.És mond ez a dokinak hogy mereven van vele baj,mert azt nem biztos hogy észre veszi.


Az orvosnak mond meg ha megvizsgált hogy metélést szeretnéd elkerülni,mert sok orvos metélés párti és nem közli a többi verziót.


Ami még segíthet a fitymatornáztatás meleg vízben,de ott nagyon óvatosnak kell lenni.


Meleg vízben 10-15 perc áztatás után óvatosan a fitymát hátra kell húzogatni,ha merev a péniszed folytatni és mindig kicsit hátrább tudod majd a fitymát húzni és kevésbbé fog fájni,feszülni ekkor.Ha szerencséd van segíthet,ha nem pár hét alatt sem akkor orvoshoz kell menned.


Meg ha időben elmész orvoshoz lehet hogy akár egy szteroidos kenőcsőt ír fel az orvos ami segít hogy könnyebben tudjad hátra húzni a fitymát.


Ha lehet menjél el minnél előbb urologushoz vele!


na mihez kezdesz most?



De jobb lenne minnél előbb dokihoz menni,mert ha műteni kell akkor azért még kisebb műtétnél (tehát nem nem metélnek körül,ne is enged)is kell pár hét a teljes gyógyulásig.

2014. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
még így sok dolgot át kell gondolnom, de kaptam ajánlást is, és lehet, hogy az első a kapcsolatfelvétel lesz, aztán a torna, és az utolsó állomás legyen a doki, akire remélhetőleg nem lesz szükség. Köszönöm válaszaitokat, majd írok a "fejleményekről".
2014. aug. 16. 00:00
 7/19 A kérdező kommentje:
a körülmetélést én is el szetetném kerülni, előbb rügom fel az orvos heréit a nyakáig, minthogy kimondta volna a szót. a plasztikáról solat olvastam, de még mindig nem tudom, hogy az mi és az egyedüli. műtét, amit engednék az a bemetszés lenne.
2014. aug. 16. 00:06
 8/19 anonim ***** válasza:
Beszélj több orvossal, nem csak teljes körülmetélés létezik. 2014 van.
2014. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na legalább elindulsz valamerre,nyugodtan menj el orvoshoz vele,attól hogy megvizsgál még nem fog semmire se kötelezni.
2014. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A körülmetéléstől nem kell idegenkedni, mert ez az ami egyszer és mindenkorra megoldja a fitymaszűkületet, emellett még számtalan egészségügyi előnnyel bír. Nem csak azoknak érdemes megcsináltatniuk akiknek ilyen problémájuk van, hanem azok is bevállalják akik tudják, hogy mennyi pozitív egészségügyi (és szexuális) előnye van. Nem csak magadnak teszel jót, hanem barátnődnek (feleségednek) is jót teszel vele.
2014. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!