Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny makk? (nem fáj)

Túl érzékeny makk? (nem fáj)

Figyelt kérdés

Szexnél nem azért megyek el gyorsan, mert nem tudom visszatartani a csúcspont előtt a dolgot, hanem mert túl érzékeny a makkom. Ha kézzel csinálom magamnak, akkor is hiába állok meg egy kis időre, utána nem tudom megint percekig húzni, mert egyből jön az érzés, és megint meg kell állni


Utána olvasva, megeshet, hogy túl érzékeny, és ezért rövidül a szexuális időtartam, de mit lehet ez ellen tenni?

Ha pl a fityma hátra van húzva, akkor nem fáj, és nem érzékeny az alsónadrágra, tehát fájni nem fáj


2014. aug. 15. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Próbáld állandóan hátrahúzva tartani. Ha nem javul, vagy ha túlságosnan szűk, illetve ha nem marad ott, akkor menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló. Körülmetélés után nem lesz érzékeny.
2015. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

50%- ék ez hazugság,pont itt panaszkodik egy metélt,hogy a sebe màr begyógyult és még sem bír nadràgot,boxert elviselni,mikor fog elmúlni végre.


Volt itt olyan mezélt akinek mêg évekkel is érzékeny a makkja!


A túlérzékenység esetén ne ajálgass ilyet,meg ha ilyet ajánlasz írd meg neki mar milyen sokàig tart mire meggógyul,hogy hetekig gennyes,sebes lesz a pénisze,meg az összes többit.

2015. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

7\12-es 15%-os nagyon jó amit leírtàl,youtube-on meg lehet nézni hogy San Fransiscoban tűntettek is a metélês ellen,tettek fel videókat,ahok làtni hogy bizony a kisbabàknak mennyire is fàj hogy vegyék màr észre hogy mit is tesznek,kînozzák a piciket,igen is sokat éreznek az érzéstelenítő hatása ellenére.


Itt férfiak is elmondtàk hogyan fájt az érzéstelenítés és hogy ők is érezték hogy kezd még műtét alatt a hatás kimenni.


Nem olyan kis dologbez.


Az 50%-os meg nő,aki mindenkit metéltetne,a csecsemőknêl kezdendê,volt ilyen jellegű kérdése is.

2015. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valóban nem kis dolog az érzéstelenítés, kb, mint egy bolhacsípés. Hasonló a fogorvosnál, az első tűszúrást érzed, aztán semmi többet. Légy FÉRFI! A teljes gyógyulás 4-6 hét, ezt is mindíg leírom.
2015. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bolhacsípés mi?


Ja mert sosem szúrtak a nemiszervedbe egy nagy tűt!!!



Pont azt írtak a beszàmolókban hogy rendesen fájt nekik a szúrás!!!


Meg hogy sokaknak műtét alatt az érzéstelenítő hatása kezdett kimenni!


Ettől senki nem lesz férfi

Sőt aki nem elég körültekintő és elsiettve,nem utána nézve dönt azt még felnőttnek sem lehet mondani.

2015. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagy tűt?? Látszik, hogy nem láttál még igazán nagy tűt és fogalmad sincs, hogy milyen eszközöket használnak a műtét során!
2015. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézz meg videot róla,nem kis tűvel csínàljàk,és egyből összeràndul a homloka még a kemény férfiaknak is


Amikor a lekintimebb és legkényesebb testrészedet szúrkàljàk az nem bolha csípés lesz hidd el.


Volt anyajegy leégetésem,mert folyton belekaptam folyton és azt is éreztem.

2015. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!