Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 cm-s pénisz kicsi?

14 cm-s pénisz kicsi?

Figyelt kérdés
14 cm hosszú és kb.4 cm széles a péniszem. Még soha nem feküdtem le lánnyal és még nem is látták, így nem panaszkodtak még rá. De én kicsinek tartom. Kellemetlenül érzem magam miatta. Mi lesz ha majd egyszer összejön a dolog és kicsi lesz a lánynak? 18 vagyok és nem hinném, hogy nőni fog már nagyon. Esetleg valami pénisznövelő műtétet kéne csináltatni? Vagy növelő tabletta? Az működik? Nem tudom mit csináljak, én nagyon kicsinek érzem, és emiatt kellemetlenül is magamat.

2014. aug. 17. 03:18
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehetséges lehet-e ez, de most újramértem és 1-2 mm híján 15 cm-t mutat. :D
2014. aug. 18. 00:00
 52/56 anonim ***** válasza:
40%

Ez úgy lehetséges hogy a szoba hőmérséklet sem mindig úgyanolyan és néha a pénisz merevsége sem és így néha 1-2 cm eltérés is lehet.


Tudom kicsinek tartod de tök átlagos méret és ne enged hogy valaki lehúzzom és még jobban beléd táplálja azt hogy kicsi lenne,mert nem az.

2014. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 szamo77db ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó méret, semmit ne csinálj vele! Pláne műtét... Borzalom! És semmiféle tabletta meg kenőcs. Nagy árat fizethetsz értük. Nyugodj bele a méreteidbe, annál is inkább, mert nem tudsz változtatni rajta. És az egészséged is súlyosan károsodhat ezektől a "csodaszerektől"!
2014. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Oké. :D

Köszi nektek is. :D

2014. aug. 20. 00:54
 55/56 anonim válasza:
100%
Ha ekkorára nőtt, hát akkor ekkorára nőtt. Semmi baj nincs vele! Figyi, aki Téged szeret, és nem csak szexre megy, megy nem egy HP, annak az ég világon semmi baja nem lesz vele. Hülyeség ez a "16 cm pont jó", ez olyan, mintha ti férfiak azt mondanátok, hogy "hm, 75B? Túl kicso, nekem 85B-s nellű lány kell." Azzal a 14 centivel is bőven elég "helyet szorítani" egy szájban, ha nem csak a felét akarja bekapni a hölgy... ;) És ahogy írta már valaki, bizony, a nagyobbat nem is lehet tövig nyomni... Szóval, nyugi, jó az a 14 cm, aki meg bánt(ana) miatta, szard le! (Nekem nagyon jó barátom egy 15,5 cm-es, nem panaszkodhatok rá, mégse olyan hú de aokkal magyob.. ;) )
2014. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
100%
Uh, most látom az elírásokat.. Bocsi érte, telóról írtam :D
2014. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!